Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért gond ha nem vagyok...

Miért gond ha nem vagyok bulizós típus?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jönnek pár ismerősöm hogy menjek velük szórakozni. Pl:most is mondták menjek a egy közelgő buliba. De nem értik meg hogy nem szeretek ilyen helyekre menni. Kisebb szűk baráti körökben igen, de ahol sok ember van ott már nem érzem jól magam. Meg tudom is hogy ma már szórakozóhelyen nem lehet ismerkedni. Jó egy alkalmast lehet de nekem arra nagyon nincs szükségem. Inkább többet ér ha itthon megnézek valami filmet. Minthogy drága forintokat adjak ki egy koncertért. Akkor mennék ha nagyon kedvelném az előadókat mert szokott lenni olyankor elmegyek de az ritkán van. De valahogy nem vonz ez az egész koncertes dolog, inkább a táncolás. A koncerten mindenki tombol én meg nem szeretek ott tombolni. Nekem máshol van a kikapcsolódás és nem ezek a helyek. Miért probléma ez?
2021. aug. 2. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
A 21. században ez a menő.
2021. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

ez csaj neked baj

jobban örülnél, ha nem is hívnának?

2021. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Ez nem probléma

Lassan majd ők is észre veszik és nem hívnak többet

No problem

2021. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Ja,utána meg pár év múlva jön a kérdés h hol lehet ismerkedni mert egyedül vagy...
2021. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem szoktam bulizni menni és nem is voltam soha!
2021. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Én is így vagyok ezzel. Sok ember nem tudja elfogadni, hogy mi ilyenek vagyunk. Ezzel nem ártunk senkinek, belém mégis mindig belém kötnek, hogy miért nem járok bulizni, bárokba, stb. mint a korombeliek.
2021. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom mi ez a nagy mártírkodás,senki sem bántja azokat akik nem járnak bulizni,de a tapasztalat az h aki nem jár el soha sehova az igenis kimarad dolgokból.

Utána jön az a jelenség h mikor rádöbben valaki h rohan az idő és lemaradt dolgokról és elszalasztott pillanatokat,embereket ,kapcsolatokat és negyvenesen próbál kompenzálni ami nagyon kínos tud lenni.

A bulizás nem feltétlenül azt jelenti h kötelező táncolni inni, drogozni pénzt ,elverni ,de lehet hogy pont egy barátságról vagy egy életre szóló párról marad le az aki nem jár emberek közé...

2021. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, neked mért gond, ha valaki az?
2021. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy gond? Ha nem akarsz menni ne menj el és kész. Előbb-utóbb rájönnek majd, hogy téged felesleges hívni ilyen helyekre. Viszont én is azt tanácsolnám, hogy azért otthonra ne zárkózz be, nem a bulizás az egyetlen lehetőség ismerkedés szempontjából. El tudsz menni kávézóba, könyvtárba, parkba is kikapcsolódni.
2021. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!