Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó embernek tartod magad?

Jó embernek tartod magad?

Figyelt kérdés
2023. aug. 1. 20:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Összességében igen, ha csak a rossz és a jó létezik. De ha van átmenet, inkább azt mondanám
2023. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Darius- ***** válasza:
100%
Időszakosan. Változó ez is.
2023. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, nem.
2023. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Régebben sokkal jobb ember voltam. Most már kevésbé. Ahol tudok ott segítek,a szeretteimért és a barátaimért mindent megteszek, szívesen segítek a kollégáimnak vagy bárkinek kérés nélkül. De nem mindig vagyok elég hálás azért ami van, mindig a hiányt nézem és volt, hogy nem értékeltem eléggé azt aki nagyon szeretett, csak amikor már elment, sokszor másra hagyatkozom, és nem vagyok mindig figyelmes és érdeklődő. Igyekszem jobb ember lenni.
2023. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jó ember, de sok mindenben jobb vagyok a környezetemnél.
2023. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Összességében igen, bár lehetnék jobb ember is. Pl. mostanában sajnos vannak rossz(indulatú) gondolataim, de azért nem olyan durvák, hogy bárki halálát, kárát kívánnám.
2023. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!