Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tartod magad segítőké...

Mennyire tartod magad segítőkésznek? Elvállalnál egy szívességet egy itteni embernek?

Figyelt kérdés

Ha itt valaki megkérne egy kis szívességre megcsinálnád?


Milyen gyakran segítesz másokon?


Segítőkésznek tartod magad?


2022. júl. 15. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Több mindentől függ!

Mi a kérése? Mennyire fontos?

Amikor tudok segítek, ha az örömet okoz és segít máson!

2022. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, mi lenne az.

Ha valaki olyasmit kérdez, amire kevesebb idő megkeresni neten a választ, mint amennyi idő kiírni a kérdést, azt kérés nélkül is megcsinálom (ha nem tette meg valaki előttem), de ha valaki azt szeretné, hogy írjam meg helyette a házi feladatát, azt nem.

Amúgy igen, segítőkésznek tartom magam, amíg nem élnek vissza vele.

2022. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában nagyon segítökész vagyok, inkább az a problémám, hogy túlságosan is.

Elvileg segítek itt is sokaknak, ismeretlenül is, de csak akkor, ha egyrészt a kérése jogos, másrészt nem kihasználásra megy ki.


Ha a kérdésedet pontosítod: kiröl van szó, mit akarnak kérni és hogy lehetne megoldani a segítséget, akkor sokkal több esélyed lenne értelmes, és cßelratötö válaszokat kapni.

2022. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban igen, probalok az lenni. Ha a segitseg nem jar anyagi vonzattal, es nem tart tovabb 5-10 percnel.
2022. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szoktam segíteni, ha én úgy ítélem meg, hogy nekem az semmi hátránnyal nem jár, de mivel nem egyszer belefutottam olyanokba, és a családomban is vannak olyanok, akik ezzel szeretnének visszaélni, van egy határ, és van, amire azt mondom, hogy nem, illetve van, amikor azért nem, mert az én értékrendembe nem fér bele.
2022. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Ritkán szoktam segíteni akkor, ha más unszol, hogy segítsek neki. Akkor segítek általában önzetlenül, mikor kedvem van, de akkor könnyedén és semmit nem várok cserébe. Ha kérlelnek, általában azt mondom, hogy megvan annak az ára...


Nem tartom magam segítőkésznek. Még csak jó embernek sem. Azt csinálom, amitől jól érzem magam. Ha épp attól, hogy átadjam a helyem, miközben más is megtehetné, akkor attól.

2022. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig segitek. Rendesen kihasznalnak. Van, hogy pontosan tudom mire megy a jatek, megis segitek. Idovel, penzzel, empatiaval. Egyszeruen hulye vagyok.
2022. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régebben az voltam, ma már nem annyira. A magyarokkal szemben nem érdemes jónak lenni.
2022. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régen az voltam, most már önző vagyok, és leszrom.


Akad 2-3 ember, akinek bármit megtennék, mert kölcsönös a dolog, de a többiek csak kihasználtak eddig is.

2022. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!