Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért nem vesznek...

A férfiak miért nem vesznek fel picsagatyát? Amiböl kilóg alulról a seggük? Csajok hordanak ilyet, a fiúk miért nem?

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 19:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
78%
Borz Pityut ismered?
2023. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem noknek is nagyon gaz. Sportolokon sportolas kozben oke.
2023. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%
Ezek a tevepatás rongyok nagyon gusztustalanok. Csajoknak sem áll jól,de hordják,mint minden lökött divatot.
2023. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
40%
hát nemtom muci én kamionsofőr pasi vagyok és mindig cica naci van rajtam
2023. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
43%

Komolyan, fejezzétek már be, hogy a pasik nőnek akarna öltözködni. Kérdező, ezért van minden boltban külön férfi és női részleg. Ha te hetero férfinak tartod magad, akkor minek akarnál a női részlegről öltözködni? A picsagatyát nőknek tervezték. Pont. Nem kell ezt túlragozni. Ha te egy meleg, vagy biszex ember vagy, akkor ámen, de az utcán ne vedd fel, mert meglincselnek és közröhej tárgya leszel. Négy fal között azt hordasz, amit akarsz, viszont, ha kilépsz az utcára, ott már vannak szabályok, ellenkező esetben, ha nem tartod be, annak nagyon csúnya következményei lesznek.


Egyébként annyira undorító számomra ez a mai felfogás, meg agymosást. Én se hordok férfiaknak szánt ruhát, a nadrágot se szeretem nagyon, inkább hordok szoknyát.


Szerintem megérett a világ a pusztulásra. Tiszta Szodoma és Gomorra a mai világ.

2023. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap egyre lejjebb süllyed ez az oldal...
2023. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
42%
Végülis van benne valami. A csajok is oda vannak egy jó férfi seggért. Imádták az izmos seggem. Sőt egy szemérmetlen full hetero csaj(ma már többszörös családanya) megjegyezte, hogy seggberakna ha farka lenne neki.
2023. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
78%
8: Ami kínosabb, hogy a legtöbb csajnak is szar alakja van aki hordja.
2023. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

17. Egyetértek veled.

De ez is milyen már, hogy a sportoló csajoknak egyfolytában mutogatniuk kell magukat, muszáj, ha akarják, ha nem, mert olyan dresszt terveznek nekik atlétikához, tornasporthoz (gerenda, felemás korlát stb.), amiböl kilóg a fél seggük.

Míg a férfiakét sosem látni, pedig ök is sportolhatnának magasra felszabott seggmutogatósban.

2023. aug. 3. 20:47
 20/30 anonim ***** válasza:
92%

#19

Kérdező, felvilágosítalak. Nézz meg egy férfi testépítő versenyt. Na, csorgasd a nyálad a férfiak alsójára.

2023. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!