Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan tudnátok venni azt a...

Komolyan tudnátok venni azt a jógaoktatót, aki Ozorára jár és ott bedrogozik?

Figyelt kérdés
Járok egy jógaoktatóhoz fél éve, eddig viszonylag hitelesnek tartottam (nem ez a sarki gyorstalpalós jógás), erre tegnap kiderült hogy Ozorán vereti, a videóból lejön, hogy nem túl tiszta állapotban. Tök véletlenül vettem észre egy videóban őt is mutatják :D Nem vagyok vaskalapos, csak mindig az egészséges életmódról, testi lelki tisztaságról beszél, aztán meg ez jön velem szembe :D
2023. aug. 4. 09:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Semmilyen jógaoktatót nem tudok komolyan venni.
2023. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
nekem ez az egész jóga egy ilyen new age történet, akkor lenne hiteltelen, ha nem csinálna hasonlót, ha valaki kurvának áll, ne csodálkozzon, hogy megrakják :D
2023. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 90 százalékban nekem is, illetve a legtöbb gyorstalpalós női ezo rovatok szintjén tájékozott az elméleti hátterével kapcsolatban. Ez a tag elmélyültebbnek és komolyabbnak tűnt. Tűnt :D
2023. aug. 4. 09:27
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Es a megye III-as jatekvezeto, aki fube harap a palyan beszeszezve? Hiteles, mert jol mutatja a helyi allapotokat.



39F incel

2023. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Honnan tudod, hogy drogozott? Ott voltál mellette? És mi van, ha csak egy kicsivel több piát ivott? Az annyira ördögtől való bűn lenne, hogy tud szórakozni és kikapcsolódni?


#2

A jóga története az ókorig nyúlik vissza.

[link]

Nem ártana utána nézni a dolgoknak mielőtt baromságot állítasz, hogy a jóga ilyen New age történet.

2023. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Számomra a jógába meg az egyéb spiri vonalakba simán belefér a "bedrogozás", talán azzal a megkötéssel, hogy nem valami laboratóriumit cuccozik, hanem természetesen pl mariska, gomba. Ismert tény, hogy régen a vallási vezetők (többségben) is cuccoztak, hogy "megnyissák a tudatukat".
2023. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem simán beleférne, embertől függ. Nem lesz attól valaki automatikusan jó ember, hogy jógával foglalkozik, de rossz ember se lesz attól, ha alkalmanként valamilyen tudattágítóval él.


Az egyik munkatársam is kint van/volt ozorán, ő nem fogyaszt semmit, számára a hely atmoszférája is elég, hogy felszabadult állapotba kerüljön.

2023. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#5 mert látszik :D


Kettesnek abban az értelemben igaza van, hogy manapság a legtöbb jógás a New ages vonalba csúszott bele, ami az Everness nevű fesztiválból is tisztán látszik.


Ha nem folyamatosan a tisztaságról papolt volna, akkor nem lepődöm meg azon, amit láttam, és nem is különösebben érdekel. De így kicsit nevetséges.


Továbbá az sem minden, hogy a régi vallási vezetők milyen szándékkal és körülmények között fogyasztottak természetes tudatmódosító szereket. Felteszem nem azért, hogy jobban üssön a pszichedelikus goa zene :D

2023. aug. 4. 09:44
 9/16 A kérdező kommentje:
#mindegy
2023. aug. 4. 09:45
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

végül is a lényeg, hogy volt egy képed valakiről, azt hittem, hogy .....xy hófehér patyolattiszta, mert azt mondja és közvetiti...


erre mi történik.... lebukott, hogy ő is csak egy szimpla ember, aki csinál ezt meg azt..


köré van épitve egy misztikum a rajongók által..


és nem ő viselkedik másképp, csak az image amit a rajongók köré raknak..


tehát ki a hunyó, mindig saját magunk, amivel illuziónáljuk a másik felet..

ilyen a szerelem is...

mindenfélét illuziónálunk a másikról és csak a jó tulajdonságait vesszük észre, mert ezt akarjuk látni..

majd egyszer csak mikor tisztul a kép a "kábulattól" kezd kirajzolódni az igazi énje a másiknak...

mit mondunk: megváltozott? dehogy, csak mi egy olyan szemüvegen keresztül néztük a másikat ahogyan mi akartuk látni..


üdv az illuzió világában :-)

2023. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!