Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A koldulók, kéregetők, tarháló...

A koldulók, kéregetők, tarhálók mi alapján választják ki az áldozataikat?

Figyelt kérdés
Nagyon szerencsétlennek tűnhetek, ha engem mindig megtalálnak?

2023. aug. 5. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged találnak meg, nyugi. 🥲
2023. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szemkontaktust felveszi, egyáltalán reagál, túl közel sétál, jó arcnak tűnik, stb. 140 kiló izom vadállat fejjel meg mindegy, mit csinál.
2023. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, akin látszódik, hogy betalálható, de ugyanúgy próbálkoznak azzal is, akin látszódik, hogy tehetősebb. Talán azokkal nem próbálkoznak, akin látszódik, hogy extrovertáltabb a stílusa, azaz a környezetében egy határt szab maga körüll.
2023. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
A kilátástalanság az nagy úr de ne gondolt hogy különlegesebb lennél bárkinél mert mindenitől tudnak ugyan úgy kéregetni emberek.
2023. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem kivételeznek, ha ezt tennék akkor a megélhetésük forog kockán.

Ha 10 emberhez oda megy, és csak 1nel van siker az már jó nekik.

2023. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azokat találják meg előszeretettel, akik a kihelyezett automatáknál éppen jegyet vásárolnának, mert akkor előkerül a pénztárca is. Mondjuk nálam mindig csak kártya van, de akkor is. Veszik elő az emberek a tárcát azok meg odaállnak tőlük 50cmre magyarázni, az a legjobb amikor előadják ők segíteni akarnak, és adják az instrukciókat hogyan vegyél jegyet az automatán xd Pont mostanában ezért is szoktam rá, hogy appon veszem inkább. De akkor is rühellem ezeket, öt év bányamunkát az ilyennek. Hihetetlen, hogy a pályaudvarok full be vannak kamerázva és a személyzet is tud a problémáról aztán nem tudnak senkit alkalmazni aki ezeket az agresszív kéregetőket elzavarná a francba.
2023. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
A nagy számok törvénye alapján.
2023. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy lenne bármi mérce, ugyanis azzal is tisztában vannak, hogy mindenki tudja, ők is emberek, így egy kívülálló ha azt látja, hogy bárki rosszul szól vissza a kéregetőnek, egyből a kéregetőt kezdi el sajnálni, mert lehetne finoman is a tudtára adni, hogy nincs pénz, stb., esetleg még odamegy hozzá és saját maga ad pénzt a kéregetőnek.

Ha a 150 kilós 2 méter magas 36 éves Pista leordítja, sebaj, majd fél perc múlva a szende 18 éves aprócska Rózsika könnybe lábadt szemmel szalad hozzá és adja a pénzt.


Aminap a vasútállomáson jött oda hozzám valaki és pont nem a legjobbkor talát be. Épp egy dokumentumot írtam alá, ami a halálos beteg édesanyámmal kapcsolatos volt. A pasi odajött, akin látszott, hogy az a tipikus nem állsz le vele csevegni féle ember. Én nem tudom pontosan mit szeretett volna tőlem, de nekem abban a pillaantban nem volt semmihez sem lelkierőm, se ahhoz, hogy elmagyarázzam, hogy nincs nálam apró, se semmi máshoz, így ahogy leszólított, mondtam neki, hogy hagyjon békén és menjen innen (persze nem torkom szakadtából ordibálva csak indulatosabban). Jófej volt, mert abban a pillanatban sarkon is fordult és el is ment, nem kötözködött, de én engem még annyira nem bámutak meg az emberek mint akkor a vasútnál.

2023. aug. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a hatosban írt automatás nálam is megvolt, pont most írtam róla egy másik kérdés alatt és írtam, nem tudom ez mennyiben vátozott a régi idők óta, de akkor látom, ez változatlan.

De a bankautomatánál is betalálják az embert. Azt vettem észre, hogy ott viszont ártalmatlanok, nem erőszakosak. Csendben elüldögélnek a közelben, amíg veszed fel a pénzt és ahogy kiadta az automata és épp raknád el, már felpattannak, hogy "Elnézést!".

2023. aug. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!