Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes pasik mikor hozzászólnak egy nőhöz, hozzáérnek, megérintik helyeken?

Figyelt kérdés

Munkahelyen, ráadásul olyanoktól (is), akiket alig ismerek, vagy látásból, nem is dolgozom vele, nem ismerem, nem köszönök.


Persze ha köszön visszaköszönök, nem vagyok bunkó vagy udvariatlan.


De van olyan is, hogy leáll némelyik beszélgetni, kérdéseket tesz fel (semleges témában), udvariasságból válaszolok, aztán elmondom normálisan, vissza kell mennem dolgozni.


És előfordult már, vagy köszönés közben, vagy mikor elköszöntünk beszélgetés közben, hozzáért a vállamhoz, karomhoz, vagy egy pillanatra vagy simogatta is.


Ezt rohadtul utálom amúgy.


Nem szeretem, ha számomra idegen pasik hozzám érnek, pláne így.


Bár legalább nem a lábam vagy fenekem fogta meg.


És jellemzően idősebb, 30 vagy 40, akár 50 körüli csávók.


És se vagyok olyan fiatal, de fiatalos vagyok.


És nem flörtölök velük, nem is mosolygok rájuk, távolságtartó vagyok.


Ha a kedvesem ér hozzám, az más.


De idegen pasiktól nem szeretem.


Én nem is szoktam más pasikhoz hozzáérni.


Csak nem értem, egyes pasik egy általuk alig ismert nőt miért fogdosnak?


Ha nem is intim helyen.


Mire jó ez nekik?



2023. aug. 9. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Képzeld, engem is megfognak, pedig 27 éves srác vagyok. Én sem vagyok érintős, de ez mindössze annyi, hogy kedvelnek (nem úgy!). Nem kell többet belelátni...
2023. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Veletlen.


Volt mar hogy szeken ult a no, en meg pincerent a szoknya ala nyultam az atloban levo asztali tanyer helyett. Megesik. Meg is nyaltam azt a ket ujjam. Hogy mondjam. Ki kene rugni a chef-t es noket felvenni.

2023. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha zavar az érintés, szólj. Lehet, hogy nekik ez a normális, és a határaikon belül van, de ha neked nem, akkor egyértelműen jelezd, és ha elég empatikusak és okosak, azt mondják, sajnálom, többé nem fordul elő, és így is lesz. Mindig annak a határaihoz kell alkalmazkodni az érintkezés során, aki kevesebbet enged meg.
2023. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem szeretem az ilyeneket én sem. AZ ilyenek A, vagy sokat képzelnek magukról; B, vagy otthon nincs minden rendben, így pótolnak dolgokat. Nyugodtan ki lehet fejezni feléjük akkor, amikor tapiznának, hogy nyugodtan hagyja abba:).
2023. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vuk-91 ***** válasza:
Nos, elég nehéz megmondani, hogy egyesekben miért hiányzik bizonyos önkontroll. Azon kívül hogy hiányos, vagy helytelen volt a nevelés. Az a baj, hogy a társadalom nagyrészt felelős ezért, hiszen sokáig meg volt szokva, hogy a nő és a férfi nem ugyanazon faj két ivarneme, hanem két külön élőlény amelyben az egyik a "ház ura", a másik meg "cselédprosti", a férfi tulajdontárgya. Ezt a modern korban próbáljuk kiszorítani ezt a fajta viselkedést, de sajnos minden próbálkozás arra, hogy jobbá és élhetőbbé tegyük világunkat, ellenkezésbe is ütközik, hiszen azok, akik jól járnak (relatív) a státusszal, félnek attól hogy minden hatalmuk elveszítik, semmi empátia, semmi emberség, csak a hatalomról szól az egész. Mintha jobb ember lenne bárki is a hatalomtól.
2023. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó, lehet nem mindenki ugyanazon számdékból, valakinél szokás, valakinél nem jelent semmit.....


Ahogy mondtam, én nem vagyok érintgetős típus.


De amikor egy öreg (vagy öregnek kinéző) őszes hajú őszes szakállas csávó érintget fiatal lányokat, enyhén szólva félreérthető. Arra enged következtetni, hogy az illető gerjed, így éli ki magát.


Egy nőismerősöm is mondta, mikor 17 éves volt, utálta hogy 30 körüli csávók érintgetik a vállát, karját, meg simogatják (vajon miért tették?).


És nemcsak (vagy nem azon) van a hangsúly hogy néznek ki a csávók meg mennyi idősek, engem egy pasi se fogdosson, hacsak nem a párom az.

2023. aug. 19. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!