Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Ott is elég sok az olyan...

"Ott is elég sok az olyan srác, akik nagyon gyámoltalanok. És most finoman fejeztem ki magam." Mire gondolhatott a hozzászólás írója, vagy inkább írónője? Tippjeim vannak, az érdekel jóra gondolok-e? (Már ha ezeket lehet "jó"-nak titulálni...)

Figyelt kérdés
Illetve: "A lányok közül sokan mondták, hogy sok gázos fiú van sajnos."

2023. febr. 12. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
igen
2023. febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nesze semmi, fogd meg jól.
2023. febr. 12. 22:14
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Nekem van egy tippem. Kérdezd magát a gondolatok íróját. Mi akadályoz benne?

Ez nem tippmix oldal.

2023. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Mit vársz a mai világban? Csak az érvényesül akinek nagy a pofája és eltapossa a másikat!
2023. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen negyedik, igazad lehet, lásd bizonyítékként rögtön a hármast. Igaz még első is értelmetlenséget írt.


Nyugalom emberek! Ez nem egy "hogyan üssük alaptalanul egyre erősebben a másikat" weboldal. Nem támadott meg titeket senki, nem kell (pláne így) védekeznetek. :) Nem megy itt vérre semmi. :)

2023. febr. 12. 22:55
 6/15 A kérdező kommentje:

Mindenki másnak - már aki hajlandó SEGÍTENI:


"Ott is elég sok az olyan srác, akik >> nagyon gyámoltalanok << és most finoman fejeztem ki magam."


"A lányok közül sokan mondták, hogy sok gázos fiú van sajnos."


Köszönöm.

2023. febr. 12. 22:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Jó lenne ismerni a szövegkörnyezetet. És nyilván a gondolatok szülőjét is, de az már nehezebben megoldható. : D
2023. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem valami frusztrált, figyelemhiányos csaj írhatta.
2023. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Arra gondolt, hogy sok a lúzer ott (bárol is legyen az).
2023. febr. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

azért írtam "értelmetlenseget" mert a kérdésed értelmetlen.


mi nem olvastuk a posztot... hello


ha leírom, hogy tegnap amikor azt mondtam a férjemnek hogy én megtennék de a mai világban a nők ezt nem tennek meg amire azt valaszolta, nem hiszem mert ez ennél bonyolultabb te se tudnád hogy mire értette mert előtte mar volt egy diszkurzus.. szóval ha ertenenk valaszolnank

2023. febr. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!