Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek izzadt, büdös lábszaga...

Akinek izzadt, büdös lábszaga van, az igénytelen embernek számít?

Figyelt kérdés

Akinek előfordul, mondjuk pl munka után egésznapos zárt cipő vagy egyéb lábbeliben büdös, izzadt szaga lesz a lábának, az igénytelen embernek számít? persze utána megmossa, satöbbi.


Mert egy-két ismerősömnek szóvá tették, hogy lábszaga volt, az illető elnézést kért, mert a sietségben elfelejtette befújni vagy megmosni.


Veletek is ilyesmi előfordul, fordult elő, hogy szóvá tette.?



2023. aug. 9. 17:04
A kérdező szavazást indított:
Gyakran büdös,izzad!
Mindig, sűrűn büdös/izzad!
Ritkán büdös/izzad!
Nincsen szaga, nem izzad
33 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ha lehet, kérném hogy troll és hasonló válaszókat mellőzni.. és köszönöm...
2023. aug. 9. 17:05
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Ha munka után van lábszaga, az nem igénytelen. Akinek alapból lábszaga van, az igen.
2023. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%

Én mióta 30+ vagyok már egyáltalán nem büdösödik.

Amúgy nem jelenti azt feltétlenül hogy igénytelen, csak akkor az, ha amikor megtehetné hogy megmossa a lábát, nem teszi meg. Egyébként serdülő vagy fiatal felnőtt esetén normális. Felnőtt embernél inkább egészségügyi problémát jelenthet, pld egészségtelen dolgokat eszik/iszik!

2023. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%
Akinrk fétise ezt szagolni, az még igénytelenebb.
2023. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem igénytelenség. Már millió ellenszere van, spray, krém, hintőpor, antibakteriális zokni stb. Egész életemben bakancsban és gumicsizmában dolgoztam, de nem volt ilyen problémám. Persze én is kaptam már el lábgombát, de azt 1-2 hét alatt ki lehet kezelni.

Kínai sportcipő műszálas zoknival kombinálva szinte garancia a büdös lábra.

2023. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
55%
Nekem sokszor büdi a lábam, de nem kell levennem sehol sem a cipőt/zoknit, így nem érdekel senkit sem. Otthon szabadulok meg a cipőtől, ott meg egyedül vagyok, így nincs probléma. Este fürdéés van mindig. (F!)
2023. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkitől..
2023. aug. 9. 19:12
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

Az az igénytelen, aki nem mos lábat, mikor büdös neki és másokkal egy légtérben tartózkodik. Egész nap nem érződik a cipő miatt, utána meg lábat kell mosni vagy egyből zuhanyozni és kész.


A fogyasztói társadalom tukmálna ránk ezerféle fölösleges kenceficét, utána meg sír mindenki, hogy így a környezetszennyezés meg úgy a klímaváltozás...

2023. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem igenytelen felolem, csak nem akar vele senki egy bolygon letezni.
2023. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem attól, hogy valakinek normálisan működik a teste nem igénytelen ( izzad zárt cipőben). A legtöbb amit megtehet, hogy befújja, megmossa, esetleg, ha beizzad a lába zoknit cserél.. és ennyi.

Persze nem kellemes, mikor valaki tömény lábszaga megcsap, de azt jó eséllyel maga az illető is érzi.. ha ezt elviseli, akkor igénytelen. Ha tesz ellene, akkor nem.

Én reggel szoktam befújni, ha edzőcipőben vagyok, és érzem, hogy átizzadt a zoknim akkor átcserélem, és ha hazajövök megmosom. Ennyi igazából.

19/l

2023. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!