Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy nem tudok...

Normális, hogy nem tudok elítélni senkit?

Figyelt kérdés
Sem a gyilkosokat, sem más erőszakos bűnözőket. Például azt a férfit sem, aki nemrégiben megölte a barátnőjét. Egy volt barátom non-offending pedofil volt, egy másik pedig a mentális betegsége miatt bűncselekményeket követett el. Természetesen ha nekem, vagy a családomnak ártana valaki, az feldühítene. A sokak által megvetett LGBTQ, illetve egyéb rasszhoz tartozó emberek sem zavarnak.

2023. aug. 9. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Az nagyon dicséretes hogy rasszok hovatartozás identitás stb alapján nem ítéled el az embereket, ez alap kéne hogy legyen mindenkinél. Az viszont fura kicsit hogy a bűnözőket sem, de néha én is így vagyok hogy békében kéne élni mindenkinek egymással és akkor nem lennének bűnözők sem, ha ők is el tudnának fogadni és tisztelni másokat
2023. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Az fura, hogy csak akkor haragudnál, ha neked vagy ismerősödnek ártanának. Idegenekkel nem vagy együttérző?
2023. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: Nem mondanám. Pont azért, mivel nem ismertem azokat az embereket, akiket pl. a kórházban láttam, hogy erősen vérzett, vagy rohamai voltak. Egy eset volt, amikor egy lány megölte magát, és mutatták a testét. Ott társítani tudtam az elhunythoz nevet, arcot. A közösségi média által bele tudtam pillantani az életébe, miket szeretett, videók ahogy születésnapját tartja stb. Őt sajnáltam, mert jól nézett ki, és elfogadtam volna barátnőnek.
2023. aug. 9. 23:23
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem az egyszerű ember feladata az ítélkezés, hanem az erre alkamas szervé. Erre a legalkalmasabb sokak szerint Isten/Jézus/Úr, vagy mi a neve. Még jobban, mint a rendőrség, ügyészség, bíróság...
2023. aug. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Egyszerű emberként szerintem teljesen normális. Ha mondjuk bíró lennél akkor elég nagy baj lenne de amíg nincs semmi közöd ah ilyenekhez addig nincs baj sem ha nem ítélkezel.
2023. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Azt áruld nmár el nekem, hogy a gyilkosokkal, hogy hoztad össze fejben az LMBTQ embereket ? Én hetero vagyok, de azért ez nekem is feltűnt....

Látom azért csak hat a Fidesz propaganda....

2023. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: Valamit félreértettél, mert én nem írtam olyat, hogy a gyilkosokkal lennének egy lapon, de azt vettem észre, hogy a környezetemben sokan utálják a romákat, melegeket, kábítószerfüggőket stb.
2023. aug. 10. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
6 -os vagyok. Tudod én mit mondok ? Nem te vagy őrült, hanem te vagy az egyetlen normális ebben a gyűlölködő országban
2023. aug. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
31%
Én pont ugyanezen szoktam gondolkodni. Szerintem az lenne a jó ha mindenki így látná. Milyen alapon ítélhetnék én el másokat. Vagy te, vagy bárki.Remélem rajtunk kivül is van még sok igy gondolkozó , érző ember.
2023. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!