Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkoholista vagyok és ha nem...

Alkoholista vagyok és ha nem iszok akkor depresszios vagyok. Ez normális ?

Figyelt kérdés
Csak akkor érzem jól magam ha iszok valamennyit. Nem is akarom abbahagyni. Az se érdekel ha meghalok,de nem tudok nélküle élni. Semmi kedvem semmihez ha nincs bennem pia. Amugy mentális beteg vagyok. Depresszioval kezelnek de a pia elnyomja a depressziot. Legszivesebben mindig ittas lennék. Tudom nem normális dolog de minden alkoholista igy van ?
2023. aug. 3. 09:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de az alkoholizmus ilyen.
2023. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Az alkohol okozza a depressziot hulye.
2023. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem fuggnel tőle nem lennél depresszios.

Ennyi aggyal hogy lehet élni?

2023. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholista nyugger szomszedom is èrtelmesebb ennèl. Az legalább tudja hogy neki az a baja, hogy nem él meg és lètminimum alatt van es ebbol soha nem is fog tudni kimászni.
2023. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

“ Tudom nem normális dolog ”

Elotte a kerdes:

“ Ez normális ? “


Jezus ereje mi van itt? :D

2023. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Én is voltam depressziós, belecsúsztam vele én is az alkoholizmusba. Nagyon hasonlóan voltam a piálással én is, mint te: nélküle minden sz.r volt, világvégehangulat, lelki fájdalom, stb...


Pszichológus és az antidepresszáns segített. Ma már ott tartok, hogy nagyjából heti 1x vagy 2x sörözök, de akkor sem iszom magam az asztal alá. És jól érzem magam. Javaslom neked is a terápiát és az antidepit. Ki lehet ebből jönni, bár amikor benne voltam, én sem láttam a kiutat és nem gondoltam volna, hogy lehetséges kimászni belőle. De ki lehet, és megéri.

2023. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ugy látom senki nem érti miről van szo mert senki nem mentális beteg aki irt. Mindenki okoskodik csak.
2023. aug. 3. 10:07
 8/19 A kérdező kommentje:
Antidepit évek óta szedek és szerintem aki nem mentális beteg és alkoholista és józan állapotába van akkor nem ennyire depresszios mint én. Figyelem az embereket. Jelenleg én se látok kiutat csak a halált.
2023. aug. 3. 10:15
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
#11 És segített valamennyit? Én két évig jártam terápiára, hát hullámzó volt az eredmény, majd a végén azt mondta a pszichológusom, hogy akkor próbáljuk meg az antidét. Én egyből jól lettem tőle, minden szorongásom és világvégehangulatom, lelki fájdalmam elmúlt tőle.
2023. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekem is segített sokat. Csak sajna rászoktam az alkoholra. Nagyon depresszios voltam hetekig. Sokat segített de most meg csak akkor vagyok boldog ha iszok.
2023. aug. 3. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!