Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkóság át se venni a csomagot?

Bunkóság át se venni a csomagot?

Figyelt kérdés

Rendeltem ajándékba a noveremnek kismama pólókat postára. Közben sajnos a testvéremnek elment a babája. A csomag viszzakuldese majdnem 2000 Ft.

Ha nem veszem át, jár valami következménnyel?

Sokszor rendeltem már a cégtől, mindig átvettem sose volt még semmi gond. Vagy ez így nem fair?



2023. aug. 10. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem fair
2023. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Írj a cégnek elmondod mi lett töröltesd így a jó .
2023. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már megérkezett a postahelyre, atveszem majd, így a tiszta.
2023. aug. 10. 09:51
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Én átvenném a helyedben a csomagot.

1. Ha egy működő üzleti kapcsolatod van, akkor erősen javasolt megbecsülni azt. Ismerve azt, hogy mennyi a szélhámos az élet összes területén, aranyat ér egy működő üzleti kapcsolat és ezt nem bölcs dolog lerombolni 2000 forintért!

2. Vélhetően fog még próbálkozni a nővéred és ha igen, akkor még hasznát vehetitek a most rendelt ruháknak.

3. Ha valamilyen ok folytán nem olyan nemű lenne a következő baba neme, mint amilyennek szántad a ruhákat, akkor még mindig próbálkozhatnak a párjával vagy el tudod adni, ajándékozni is a ruhákat az éppen aktuális érdekeid szerint.

2023. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shaddark ***** válasza:
93%

Ha megrendelted és nem veszed át, a visszapostázás költségét is ki kell fizetned.

Ha átveszed és lemondod a 14 napos távollévők közötti vásárlási törvényre hivatkozva, akkor csak a visszaszállítás díját kell kifizetned, az áru értékét nem. Nem is kell megindokolnod.

Ezt megteheted gond nélkül.

Mondjuk én nem szórakoznék pár-száz forintért ezzel (2000-posta), de te döntesz.

2023. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tök igazatok van, nem is tudom miért fogalmazódott meg a kérdés .
2023. aug. 10. 13:33
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

6

Azért, mert a testvérednek elment a babája. Ha teljesen tisztán gondolkodnál, az lenne a gond. Jobbulást.

2023. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt már, hogy maga a kereskedő mondta, hogy ne vegyem át és azzal le van tudva.


Jelezd a kereskedőnek az elállási szándékodat, aztán megírják, hogy mi a teendőd.

2023. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8-nak van igaza, van amikor kifejezetten ezt kérik elállás esetén, hogy át se vegye az ember. Szóval ilyenkor fel kell hívni a céget, vagy írni kell nekik!
2023. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!