Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudom, hogy sertodekeny...

Tudom, hogy sertodekeny vagyok, de ez szerintem jogos. Szerinted?

Figyelt kérdés

Szobalány vagyok külföldön és csak magyarokkal dolgozok, én 29, ők 50-es korosztály. Néha olyan beszólásaik vannak, és ha visszaszólok, én vagyok a sertodekeny. Volt, hogy a kocsinkat húztuk és többször kicsit neki mentem a falnak, ekkor viccesen, hogy "nekem se adnánanak jogsit" . Mondom haha már elmondtatok egy párszor. Ma az egyik aki semmitse tud németül.. Mondom neki németül, hogy ott a kulcs. Erre ő, hogy ne játszd már meg magad. Mondom miért? Azért mert próbállak tanítani? A másik kolléganőnek is szoktam németül beszélni, ő meg kéri is külön, hogy tanuljon. Erre, mondja az egyik a másiknak, hogy vigyázzon velem mert mindent sertésnek vesz. Akkor volt olyan, hogy az egyik nő azt a furdot takarította amit előző nap én. Kérdezi fennhangon, hogy én, hogy takarítok tükröt? Mondom mi a baj vele? Nem válaszolt, persze ő az a típus aki mindent jobban csinál /tud. Mondom neki, hogy majd a főnököm szól ha nem tetszik neki. Na ő azóta kedvesen beszél velem, lekopogom de nincsenek ilyen beszolasai már.

Volt, olyan is hogy ebédnél azt mondja az egyik, akin van kb 15kilo felesleg, hogy egyél még rádfér.

Érdekes, tudom hogy nagykn érzékeny vagyok, de próbálok kedvesen, korrekten szólni a másikhoz. Ha úgy érzem bántom szóltam és látom rajta, bocsánatot kérek.



2023. júl. 28. 16:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
29%
Mit vársz végzettség nélküli, tanulatlan töltelékmunkásoktól? Az ilyen emberek a társadalom legaljából származnak akik annyira vitték az életben hogy szobalányként dolgozzanak külföldön. Természetesen ilyen helyen csak és kizárólag bunkókkal fogsz találkozni.
2023. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de nekimész a falnak?? Magyarhoz szólsz németül?

Az ilyen meg, hogy egyél, ráfér, engem hidegen hagy, rám 20 kiló is rámférne.

2023. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Ja és a fürdő. Gondolom, van benne vendég, használta, nem?
2023. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Kicsit neki mentem, és? Eppenhogy. Mindenkivel megeshet, és tele van egyébként is torolkozőkkel.


Szerintem, ha egy olyan emberhez szólok németül, aki szeretne kicsit több szót tudni, ha már Ausztriaba van, az csak örül neki, hogy megosztom a tudásom vele. Nem értem ebbe, mi olyan fura?!


Jó, mondjuk ezt az egyel még rád fér, mindig a ducibb emberek mondják, mert irigyek a vekonyakra.. 😂

2023. júl. 28. 16:46
 5/33 A kérdező kommentje:
Használta igen, de maradhatott maszatos az én takarítsom után, mivel hatalmas tükörrol van szó, és némelyik maszat csak egy bizonyos szögből látszik, sok idő nincs tökéletesre csinálni, mivel nem vagyunk elegen. És én sokkal durvább hibába tudtam volna belekötni(a lefolyó körül látszott, hogy ragacsos maradt, sárga és nem a vendég miatt, mert az nem egy éjszaka alatt rakódik le úgy), de mégsem szólok, mivel, hogy nem az én dolgom, hogy ellenőrizzem a másik munkáját.
2023. júl. 28. 16:50
 6/33 anonim ***** válasza:
82%

Többször nekimentél.

Szerintem kicsit vegyél vissza, mert ki fognak utálni.

2023. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Ne haragudj. Én vegyek visszább?! Nem én szologatok be. Nyeljek le mindent, ne védjem meg magam?
2023. júl. 28. 16:55
 8/33 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon egyszerű lány vagy, ha azon fenn akadsz amit leírtál, falnak ütközös jogsis példa.

Sokat elárul rólad, durva, hogy ilyen alacsony értelmiszinttel alkalmaznak embereket.

2023. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%

"durva, hogy ilyen alacsony értelmiszinttel alkalmaznak embereket"


Szerinted szobalányoknak / mosogatóknak kik mennek? Azok akik semmi más munkakört nem képesek betölteni. 8 általános végzettségűtől nem tudom mit vártál, még az is tisztelendő hogy nem analfabéta teljesen és ki tudta írni ezt a kérdést.

2023. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

1x vicces. Negyedjére már bosszantó.

Rólad pedig az utolsó mondatod árul el sokat. :)

Nem fogom magamra venni. Az a baj, szerintem te is az a típusú ember vagy, aki attól érzi többnek magát, ha a másikat a földbe döngölheti. Sok empátia nem szorulhatott beléd, sajnálom.

2023. júl. 28. 17:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!