Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az az ok, amiért tisztelsz...

Mi az az ok, amiért tisztelsz egy embert?

Figyelt kérdés

2023. aug. 10. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha egyenes, őszinte jellem, akiben meg lehet bízni és nincsenek kamu dolgai. Az is egy teljesen tiszteletre méltó dolog, ha valaki tud segíteni akkor is, ha te vagy bajban és nem csak akkor jön amikor neki kell valami. Ritka az ilyen.


Illetve nyilván a jellemében is megvannak olyan dolgok mint az, hogy tájékozott, intelligens és tud normálisan kommunkálni meg konfliktust kezelni.

2023. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kroms ***** válasza:
100%
Mert képes kritikusan gondolkodni és nem csak a tömeget követi.
2023. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki okos, intelligens, tanult és szakmailag sok minden elért és még sem felhéjázos, mindenkit lenéző ember, hanem a "földön él" és továbbra és tudja hogy hol kezdte.

Aki képes sok oldalúan gondolkodni és nem csak azt próbálja minden áron erőltetni ami ő jónak lát, hanem figyelembe veszi, hogy más ember más helyzetbe van más célokkal, más lehetőségekkel.

2023. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Én legjobban azokat a sérült, illetve tartósan, vagy komoly betegséggel küzdő embereket tisztelem, akik nehézségeik ellenére próbálnak tenni valamit a saját életük érdekében.

Igenis, tanulnak, egyetemet végeznek, esetleg dolgoznak, sportolnak bármilyen szintén fokon, vagy van bármilyen hobbijuk, ami hasznos az onfejlesztésük számára.

Betegségükhőz képest próbálnak minnél teljesebb életet élni,vagy akár saját képességűket túl szárnyalni. Szóval nem hagyják el magukat.

Sokszor nagyobb a kitartás, az akaraterő némelyikben, mint sok esetben az épeknek.

2023. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legjobban azokat,akik ha van álláspontjuk,ha eleve eldöntenek valamit,ami nekik fontos, akkor nem hagyják magukat befolyásolni gyávaságból,érdekből,magánytól való félelemből vagy anyagi érdekből.

Röviden : akik nem kaksiznak bele a saját szájukba és ehhez még nyammognak is,hű de finom.És ezt a megalkuvást "fejlődésnek" nevezik, de közben kínlódnak...

Meg kell mondjam, még olyanban is csalódtam ezen a téren, akiről évekig a legnagyobb tisztelettel beszéltem,felnéztem rá...

2023. aug. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!