Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha feszült voltál az utóbbi...

Ha feszült voltál az utóbbi időben, miért?

Figyelt kérdés

Illetve miért nem tudod levezetni?

Valahogy egyre több feszült emberrel találkozom sajnos.

Én személy szerint vállalkozó voltam IT-ban, de 2 hónapja nem találok új projektet elfogadható bérért. Értem nyár van, de akkor is már kezd uncsi lenni.



2023. aug. 12. 21:41
A kérdező szavazást indított:
Stresszes voltam az utóbbi időben.
Alapvetően nem volt stressz.
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapból nyugodt lennék ha nem lennének körülöttem emberek akik felhúznak. Csakis az emberekkel van bajom.
2023. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 eznemlényeges ***** válasza:
Körülöttem családban elég sok a stressz, sok szarság történik az utóbbi pár hétben. Én próbálom valahogy kimaradni ezekből, csak hát ha mindenkinek szar a kedve akkor nekem is nyomottabb lesz, mint általában.
2023. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felsorolni is nehéz lenne, hogy miért. A levezetésre szimplán nincs lehetőségem és jó módszerem
2023. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hivatalos papirokat kéne intéznem birosági formanyomtatványokat tolteni ahhoz még plusz nykmtatványokat azert hogy el tudjak intezni egy másik ügyet ahhoz elobb ezt kell elintéznem, de ideiglenesen akarom mert ha a 2.úgyet elinteztem az elsőt vissza kell állitanom.

Es irto idegesito birosággal ügyvédekkel packázni kijátszani mindent egy rakat bürokratimus marhaság az egész mert mindenhova papirok kellenek pl hagyatékira is meg stb.

Plusz kéne tanu is.

De a legtöbb ember olyan hulye hogy azt hiszik ha tanuként alír akkor joga van tudni mit, mikozben a tanizás arrol szól hogy engem igazol hogy nekem az én ügyemben ír alá.

Es szoval ugy kellenek a tanuk hogy nem osztom meg az úgyet mert ahhoz semmi közük nincs.

Es csak rokonokat találtam messze erre akik elküldték a szemelyi fotót hogy akkor írjam be őket. De hogy íratom alá? Nekem kéne a nevükben.

Igaz nem foglalkoznak ezzel a hivatalokban de ezen ülök pattogok hetek ota mert az se mindegy milyen nyomtatványok azokat hogy töltöm ki hogy ne dobják vissza.

Ez mellett eljáràsi díjat is kérnek azt meg nem tartom jogosnak igy ezzel is küzdenem kell a méltányosággi pluszkérelmekkel.


Ezen kívül vannak olyan eü bajaim amivel magántol rohangálok magánhoz mert eddig egy antibio se hatott összevissza kezelnek. De nem is tudok menni mert dolgozom es rühellik a szabikat meg ha folyamat vizsgálatokra járok ez miatt idül akkut gyulladással élek lassan évek óta.


Mindeközben próbálok ismerkedni de randikon akkorákat csalódok mint egy ház, olyan nyomik. A mostani küldözget több képet is még mindig normálisnak néz ki rola meg lehet az fog kiderülni hogy van nője. Màr nem reménykedem semmiben hogy létezik normális pasi aki mindenre jó és tetszik is.


És ki akarok törni. De még mindig nullán vagyok(hónapra elég csak a fizu semmi többre megtakarítás nulla) Ez nagyon nyomaszt.

És javíttatást kèrnek amit rámterhelnek. De még ismerősöm sincs ahhoz aki majd kifest lomtalanítja a szekrényeket. Magas piaci árakon meg nem tudom az egészet mindent megcsinálni. Es akkor kidobnak az albiból.


Ez mellett más meg azon nyavajog miért nem írok mindenki azt hiszi hogy úgy ráérek hülyeségekre csetelgetésekre meg matricákra. Kezdek mindenkit szépen lassan módszeresen észrevétlenul leoltani magamról.

2023. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Nálam a levezetés az az hogy alszok mert akkor nem tudok a világról se. Kicsit meghalok olyankor mivel nem tudok semmi bajomról ha alszok es sz.rok az egészbe.
2023. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*ja es nálam nincs ilyen hogy utóbbi. Állandóan van vmi amit intézni kell es kockázatos. Es lakhatás is múlhat rajta. Az élet is.
2023. aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Stresszes

Vállalkozó vagyok, és az utóbbi pár hónapban több a kiadásom mint a bevételem. Ami hát nem túl jó ómen..

2023. aug. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiatal diákként bekerültem egy új munkakörnyezetbe, ami már önmagában stresszforrás nekem, mert minden új, szokatlan. Erre azonban ráépül, hogy nagyon nehéz természetű a "nagyfőnök", és akkor még tényleg finoman fogalmaztam. Nagy fokú szigorral, lejáratással tartja kordában a bandát, ami nem a legelőnyösebb dolog..


Hogy visszább vegyenek a költségeken, jóval kevesebb alkalmazottat foglalkoztatnak, akik emiatt nagyon durván túl vannak terhelve, és ők maguk is frusztráltak. Ebből már rám is rakódik egy ideje, illetve elég sokan nekem panaszolják el, hogy mennyire elegük van :(


Már itt vagyok egy ideje, viszont csak most kezdtem el érezni, hogy tényleg sok ez az egész (minden téren), és alig tudom magam kipihenni, már kezdődik is az egész előlről..

Időnként kibeszélem magamból, amikor már nagyon sok, különben igyekszem magamban tartani, hogy mennyire kimerült, helyenként frusztrált vagyok. Nem másokon vezetem le, bár arra volt már példa, hogy más igenis rajtam próbálta.. A másik levezetési stratégiám, hogy kialszom magamból, már amennyire lehet. Ha marad kis időm munka előtt, után, olyan fáradt vagyok, hogy érdemben nem tudok sok mindent csinálni, olyan szinten használhatatlan vagyok addigra :c

2023. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!