Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az ami a legfurább benned,...

Mi az ami a legfurább benned, illetve mitől vagy szerinted valamiben különleges vagy eltérő másoktól?

Figyelt kérdés
Ha persze létezik ez nálad. Ez a "minden ember egyedi és nem egyforma" dolgokat értem én, de azért mégis van benned valami olyan testi vagy lelki dolog ami nem hagyományos.

2023. aug. 15. 16:06
1 2
 1/13 Metionin ***** válasza:
75%

Sokan meglepődnek, amikor kiderül, hogy balettozok, mert amúgy úgy nézek ki, mint egy szabadnapos vámpír aki épp Heilung koncertre tart.

De amúgy ha nekem kellene megmondani, hogy mi bennem fura, talán a szinesztéziát mondanám, erősen kapcsolom a hangokat a színekhez és emiatt bizonyos színeket nem tudok hosszú távon elviselni.

2023. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Hogy elemző vagyok.

Folyamatosan vizsgálódom.

Képes vagyok teljes egészében kizárni az érzelmeiket.

Érzékelem mások érzelmeimnek, gondolatainak, testének, hangjának stb. változását, így egyszerre.

Mintha átlátnék az embereken.


Eltérek az emberek 80%-tól kb., mert nekem az intelligenciám fejlesztése, több és több tudomány elsajátítása az elsődleges.

2023. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1: Ez csak akkor fura ha csávó vagy, nem?
2023. aug. 15. 16:36
 4/13 A kérdező kommentje:
2: Szerintem ez teljesen átlagos viselkedés.
2023. aug. 15. 16:38
 5/13 Metionin ***** válasza:
47%
3. Mármint a balett? Szerintem nem, legalábbis rajtam úgy lepődnek meg mindig, hogy nőstény vagyok. Inkább valahogy a külsőmmel nem tudják társítani, pedig testre az alap balettos alkat vagyok. Amúgy önmagában semmi különös nincs abban, ha egy férfi táncos, sőt nekik van a legjobb testük.
2023. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:5 Nőstény vagyok :D, ez most nagyon megfogott. Én nem lepődnék meg annyira, legalábbis semmilyen balettost nem ismerek személyesen. Lehet csak ezért mondom ezt.
2023. aug. 15. 16:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sok dologban egyformák az emberek.


Amúgy sok dologban eltérek.


Nem nézek filmeket, sorozatokat - nem is jut eszembe nézni.


Alig érdekelnek mások által kitalált sztorik, ha könyvet olvasok, videót nézek, ha nem is ismeretterjesztő, de pl valaki életéről szól, aki pl futó.

- ez így alakult, de kb már kisgyerekként


Nem szeretem a kávét


Nem bírom a meleget

Viszont hidegszerető vagyok


Szeretem az esőt és megázni


3-4 napos utazások elegendőek, viszont azok mozgalmasak legyenek, ne vízparton unatkozósak


Nem vagyok partiarc, sohasem élveztem a szórakozóhelyeket.


A pizzát, mekis kaját, hotdogot, rántott kajákat csak szökőévente egyszer kívánom, a gyrost pedig sohasem.


Folyamatosan eszem napi 2-3 főétkezéssel, amik nem bőségesek (tehát egyszerre sokat nem eszem).


Ami érdekel, az mélységében érdekel, pl most többek között a futás. Így ezzel a hobbimmal is nehéz beilleszkednem, a szakemberek nem szeretik, ha más is érteni akar hozzá, az átlag hobbifutó meg nagyon egyszerűen áll hozzá.


Nem szeretem a zajt, a nyüzsgést és idegen emberek közelségét. Kb falu széle volna nekem való, futni meg az erdőben.


Iszonyúan jól bírom és igénylem is az egyedüllétet, már azt se tudom, alkalmas vagyok-e párkapcsolatra.


Nagyon sokszor beszélünk el egymás mellett emberekkel....



30N

2023. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: Te vagy az én emberem, majdnem leírtál engem. Különbségek: Egy-két sorozatot szeretek csak és azokat nézem újra állandóan. Nem utálom a kávét, de nem is iszok. Minden mással egyetértek veled.
2023. aug. 15. 17:01
 9/13 A kérdező kommentje:
Viszont azért hozzátenném ezt magamban nem éreztem furának, inkább csak introvertált személyiségnek talán.
2023. aug. 15. 17:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ez mióta átlagos viselkedés, mikor a lakosság legnagyobb része debil!


Nincs szellemi igénye, csak az alantas szórakozás.

2023. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!