Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted minden ember különle...

Szerinted minden ember különlegesnek hiszi magát?

Figyelt kérdés

Én azt gondolnám, hogy minden embernek saját maga a legkülönlegesebb teremtés a világon. Van aki a szépségét, az eszét, vagy valami különleges képességét tartja a legnagyobb erényének, ezáltal valamiben ő is különleges.


Vajon minden ember egyedi és különleges akar lenni? Szerintetek van olyan aki csak egyszerű, s ezt a címkét büszkén viseli? Aki nem akar kitünni a tömegből, aki csak van, s még titkon sem hajkurász vágyálmokat amiben ő egy szupermodell, vagy épp versenypilóta akit az egész világ csodál?


Te különleges vagy, ha annak tartod magad akkor miért, ha nem akkor miért nem?



2023. júl. 6. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok különleges, nem vagyok kiemelkedő semmiben. Igazából erre régóta úgy tekintettem, hogy nekem bőven elég lett volna ha egy ember tart annak, akit én is annak tarthatok. Mert valahol a párunkat talán különlegesnek látjuk.
2023. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenki egyedi, tökéletesen egyedi. Soha nem létezett még olyan ember a földön, mint te, és soha nem is lesz ilyen még egyszer. Isten most először és utoljára teremtett olyasvalakit, mint te, tehát semmi szükség arra, hogy különleges akarj lenni. Már eleve az vagy.
2023. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem én nem hiszem magam annak. Tudom hogy az vagyok😆🤣

Neeem amúgy, tényleg nem tartom magam annak. Egyedi vagyok igen, minden ember az, de nem különleges. Egy ember akinek vannak hibái és jó tulajdonságai amik meghatározzák a személyiségét, de tuti van más is aki pont ilyen. Nem vagyok pótolhatatlan, senki sem az.🤷‍♂️

2023. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Többnyire igen.
2023. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Az érdekes lehet mikor millioan másokat copyznak majmolnak csak meg a divat trendek után mennek. Szinte alig van aki egyedi lenne vagy lenne saját egyénisége stílusa.
2023. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

+1!

2023. júl. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, és szinte mindenki baromi okosnak is gondolja magát. Tök átlagos emberek is.
2023. júl. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mihez képest különleges?

Az egyéniség az amit sokan tévesen vélnek magukról.

2023. júl. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Szerintem egy ideig igen, aztán sokan rájönnek, hogy valójában tök átlagosak. Túl van tolva ez a nagy különlegesség dolog, főleg tinikorban amikor az ember még keresi a helyét de aztán a többség rájön, hogy simán lehet élni a nagy különlegességre törekvés nélkül is.
2023. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Igeb, elég sokan így gondolkodnak. Elég arra gondolni, hogy egy csomóan ragaszkodnak hozzá, hogy saját gyerekük legyen, mert az ő vérük, ő génjeik stb, mintha azok olyan különlegesek lennének. Közben meg ugyanolyan emberek ők is, nagyon kevés valóban kiemelkedő személyiség van, akire tényleg azt lehet mondani, hogy különleges. De ők nem is hiszik el magukról általában, hogy azok.
2023. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!