Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet végleg lezárni a...

Hogyan lehet végleg lezárni a nárcisztikus exxel? Mit jelent a reakciója, fog még keresni?

Figyelt kérdés
3 éve szakított velem, de nem sokat voltunk együtt. Távoli munkatársak vagyunk, azóta új párja van, de kb. havonta-kéthavonta ír üzeneteket, bókol, megérint, reményt kelt, ès nagyon szélsőséges hideg-meleg viselkedést váltogat, annyira, hogy akár egy üzenete után másnap nem is köszön. Egy gyenge pillanatomban szerelmet vallottam neki, elmondtam hogy nem vagyok túl rajta, mennyire sokat jelent nekem ezért arra kértem, hogy ne keressen/ne írjon/ne legyünk semmilyen kontaktban. Azóta nem keresett, kikövettem az összes közösségi oldalról, kerülöm a társaságát, és 2 hómapja kapcsolatban vagyok. Azóta iszonyatosan csúnyán néz rám, dühösnek érzem….ez mit jelent egy nárcisztikusnál? Így végleg el fog felejteni, vagy ponthogy az ellenkezőjét értem el vele?

2023. aug. 16. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le és ne foglalkozz vele.
2023. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elkerülhetetlen hogy néha találkozzunk
2023. aug. 16. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak kontaktja lesz veled, csesztetni fog. Soha nem hagyja abba. Számára az érzelmi reakció, amit kivált emberekből, éltető. Akár pozitív, akár negatív érzelmeket vált ki. Nem érdekli, hogy ez téged mennyire zavar, soha nem érdekli a te érdeked, csak a sajátja. Te egy jó alany vagy ilyen szipolyozásra, ritka az ilyen, mint te. Kevés energiabefektetést igényelsz.
2023. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező tiltsd le mindenhonnan és ne foglalkozz vele.Ha véletlenül össze futtok akkor rá se néz ne is köszönj neki,szüntess meg vele minden kontaktot.
2023. aug. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
"Szürke szikla " mentalitással kezeld. Azaz, hűvös udvariassaggal. Az idvarlasra, provokáció ne reagálj. Ahol lehet, töltsd le, szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2023. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Képes a nárcisztikus ember zsarolni fenyegetőzik stb. Fotokkal szégyeníti meg a posztjaiban a másik embert. Nehezen viseli ek ha már nemtud diktátorkodni a másikon. Örökös hazudozó,szerencsejátékos, szereti anygilag kihasználni a másikat. Egója az égig ér a semmire. Ilyen w.n üveggyári ffi is.
dec. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!