Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a szülő(k) nárcisztikus(ak)...

Ha a szülő(k) nárcisztikus(ak) akkor a gyerek is az lesz?

Figyelt kérdés
Legalábbis ez benne van a pakliban, ugye?

#gyerek #szülő #nárcizmus #szmélyiségzavar
2023. aug. 10. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban, de nem lesz 100%-ig az.
2023. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, 200%-os nárcisztikus lesz.
2023. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem vagy egy kis nárcisz beütésem sajnos, de nem vagyok diagnosztizált. Apám se az, rá is csak következtetni tudok. Az biztos, hogy átvettem a szülői mintát és nem sikerül ledobnom magamról, de ez egyáltalán nem törvényszerű mások esetében.
2023. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem.
2023. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat en nem vagyok😅 gondolom a szuloddel valo kapcsolattol fugg, mert az ilyen mindig a sajat kepere formalja az utodokat.. en halisten nem tartom vele a kapcsolatot, tudom hogy rossz ember, mas eletfelfogast tudatositok :)
2023. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Két dolog kell hozzá, hogy kialakuljon:

1. genetikai hajlam - ez megvan, mert a szülő is az

2. gyerekkori nehéz környezet, amiben úgy érzi, semmi kontrollja nincs afelett, mi történik vele. Hosszú távon kell ennek fennálnia. Pl. huzamos szegénység, betegség, magány, félelem, stb.


Szóval a pakliban benne van, de nem törvényszerű.

2023. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem nárcisztikus lesz a gyerek akkor más baja lesz mentálisan. Ilyen szülökkel nehéz az élet.
2023. nov. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!