Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MIért sértődött meg a csajom...

MIért sértődött meg a csajom mert hívtam egy buliba, nem jött, erre elmentem egyedül? Hát hívtam, nem jött, mi baja van?

Figyelt kérdés

A kérdésben benne van minden. Én hívtam, jajj neki nincs kedve, mondtam jó, akkor szevasz én azért megyek.


Besértődött. MIért?


Azért nem vagyunk összenőve! Hűséget ígértem, nem azt hogy sziámi ikrek leszünk.


2023. aug. 17. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert olyan fiatal valszeg, hogy nem fejlődtek ki az egyenes kommunikációs skilljei. "Szívem,nekem nincs kedvem menni. Maradj te is inkább itthon velem, filmezzünk". Vagy mittomén😅 lehet a saját önértékelése sincs a topon, aztán most féltékeny, hogy esetleg más csajoknál is bepróbálkoztál. Túl teszi magát rajta egy kettőre.
2023. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Az "akkor szevasz, azért én megyek" elég bunkó elköszönés, normálisabban is mondhattad volna.
2023. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem kellett volna egyedül hagynod.

Jól tette.

2023. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Azért sértődött meg, mert ostoba. Azt képzeli, hogy neked nincs jogod nélküle jól érezni magadat.

Én nagyon elgondolkodnék, kell-e egy ilyen hisztigép az életembe.

2023. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából vannak ilyen típusu emberek, nőkben is és férfiban akik úgy érzik, hogy egy kapcsolat azért szép, hogy mindkét fél kap az alkalmon, hogy együtt lehessen.

Esetedben a nő nem akart bulizni, akkor úgy gondolod automatikusan, hogy akkor ha te sem mennél el, lenne pár szabad órád, amit a pároddal tölthetnél.

Ha elkezded ecsetelni, hogy egyedül is szeretnél lenni, másokkal is szeretnél lenni, átköltheti a fejében és úgy gondolhatja, arra célzol, hogy ráuntál, egy kis teret kérsz emiatt.

Ezért arra kéne kigyezened, hogy szerettél volna vele együtt lenni a buliban, de ő nem tudott jönni, te pedig nem tudtad a barátodat cserben hagyni, hiszen ő is számított rád várt rád.

2023. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert mas elkepzelese van a parkspcsolatrol. V Ilagositsd fel,h elmehetsz akarhova nelkule is . Es ez tok normalis dolog. N
2023. aug. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
16-17 évesen ez van, nem mondja meg, hogy mit akar, inkább megsértődik. De te is éppen olyan hülye vagy mint a "csajod", itt teszel fel róla kérdést, ahelyett, hogy őt kérdeznéd.
2023. aug. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!