Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek egyedül is...

Hogyan lehetek egyedül is erős maradni lelkileg?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Fogod magad és megkeményíted a szíved. Ennyi igazából.
2023. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valahol ez személyiség kérdése is, hogy ez kinek, mennyire sikerül. Az biztos, hogy nehéz dolog, főleg nehezebb időkben. Általánosagban az embernek szüksége van valakire, akire támaszkodhat, akiben bízhat és fordítva is igaz, hogy kell hogy érezd, hogy valakinek szüksége valaki számít rád.

Az valamennyire segíthe, ha nagyjából munka, anyagi helyzet rendben van, illetve le tudja magát foglalni valamivel, esetleg van valami, amibe tehetségesebb, mint az átlag ember, viszont ezek dolog nem tudják teljes mértékben pótolni a szeretetet.

Az egyedül létét nem lehet kibírni mentális sérülés nélkül hosszútávon, aztán hogy kinél mikor és mi, hogy jön ki az egyénenként változó.

2023. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
Én nem tudok az lenni. Nekem igényem van az összeomlásra. Csak magamat köpném szembe, ha úgy tennék hogy minden oké.
2023. júl. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bigboy99341 válasza:
48%
Nekem mindig az segített, ha apró, könnyen elérhető célokat tűztem ki, amiket könnyen elértem. Ès nem sajnálnta(tta)m magam, hanem próbáltam felülkerekedni az adott problémán. Sokszor nehéz, de egy idő után menni fog
2023. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!