Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mostani 14-15 évesek miért...

A mostani 14-15 évesek miért viselkednek úgy mintha nagy drogosok/díllerek lennének?

Figyelt kérdés
A közösségi médiában borzasztó, vicces és szánalmas ahogy viselkednek

#drog #kamu viselkedés #drogdíller #kábítószer fogyasztó
2023. aug. 18. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Hát az is vicces amikor elsétálok egy szórakozóhely mellet ami dugig van és mikor oda érek látom, hogy csak gyerekek piálnak meg pofáznak egymásnak. nagynak akarnak látszani de sose lesznek azok. Pont azok az érettebbek akiket nem látni ezeken a helyeken. Közösségi média meg egyszerűen annyi, hogy az van a szemük előtt. Nem tudják felfogni, hogy mindegy hány lájk van a képükön mert ahhoz, hogy ezzel pénzt keressenek nagyon kevés az esélyük. Amúgy meg mi lesz ha nem 1 hanem 1000 lájk van egy képen? kb. egész pontosan semmi. Lényegtelen. Egyre hülyébbek az emberek. Én még talán pont a határvonalon születtem.


24/F

2023. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
30 éves vagyok. Amikor 14 eves voltam ugyanez ment...csak akkor még nem neteztünk...
2023. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
20 évvel ezelőtt is ugyanez volt. Akkor is volt egy réteg, akik ezt csinálták. Most is ugyanez van, csak most már ki lehet tenni a netre, és ezt látja mindenki. A 15 évesek másik fele, akik meg visszafogottabb életet élnek, azt nem teszik ki a közösségi médiába, tehát nem is látja senki.
2023. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Lehet felnőttként nem 14 évesekre kellene maszturbálni.
2023. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Hát ha neked ilyen gondolataid vannak, akkor inkább te teszed jobban, ha olajra lépsz innét.

2023. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert ugye manapság ezt látják a TV-ben és interneten. Régen amikor ezek nem voltak akkor meg egymást vitték be a bajba pl: haveri társaság ahol voltak ilyen figurák. Manapság a csajozás/pasizás is nehéz hiszen a TV-ben minden fiatal tini de már az idősebb korosztály is top 10-es modelleket lát a Tv-ben vagy top 10-es filmsztárokat és utána nekik az ilyen külsejű pasik/nők lesznek az átlagos kinézetűek mi meg akik nem így nézünk ki az átlag alattiak. Jó dolog a technológia fejlődése csak mi emberek éppen ennek köszönhetően sajnos visszafelé fejlődünk. Eltértünk egy kicsit az eredeti kérdéstől de szerintem jó hogy írtam erre egy másfajta példát is.
2023. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!