Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatal (20 év körüli) fiúk...

A fiatal (20 év körüli) fiúk miért viselkednek minden közösségben furcsán velem?

Figyelt kérdés
Alapvetően visszahúzódó, szorongó típus vagyok, nehezen illeszkedek be, és egyébként huszonéves fiú vagyok, de ők meg valamiért olyan furcsák velem mindig. Valamiért minden közösségben teljesen elhatárolódnak tőlem, néha van hogy köszönnek de sokszor azt se, pofákat rám azt viszont sokszor vágnak, meg szeretnek összebeszélni a hátam mögött. De olyan, hogy egy ebbe a kategóriába eső ember akikről a kérdés szól, beszélgetést kezdeményezzen velem, vagy legalább csak kérdezzen tőlem valamit, még soha életemben nem fordult elő. Nők se sokat beszélnek hozzám de azért jópárszor volt már, hogy legalább kérdezgettek tőlem dolgokat, próbáltak beszélgetést kezdeményezni velem mégha nem is kommunikálok túl jól, de a fiúk valamiért tényleg teljesen elhatárolódnak tőlem. És a közeledésemet, ha én próbálok kezdeményezni azt meg nem nézik jó szemmel, elzárkóznak tőlem teljesen. Miért lehetnek velem ilyenek? Talán valamiért melegnek látnak és emiatt menekülhetnek előlem ennyire?
2023. aug. 9. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet amit írtál hogy melegnek gondolnak, de lehet szimplán furának, vagy úgy egyáltalán nem érdekled őket. Látatlanban nehéz bármit is mondani.
2023. aug. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
" visszahúzódó, szorongó típus vagyok, nehezen illeszkedek be," akkor miért pont veled beszélgessenek?
2023. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Mert látszik rajtad, hogy telibe leszarod őket. Még csak megsem próbálsz beszálni a közösségbe.
2023. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem tudnak mit kezdeni a zárkózottságoddal, szorongásoddal, így tanácstalanok, és inkább nem is próbálkoznak?
2023. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!