Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha azt mondják rám sokszor a...

Ha azt mondják rám sokszor a nők, hogy aranyos vagyok, akkor nem vagyok elég férfias és határozott?

Figyelt kérdés
2023. aug. 19. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Igen. Férfiként 0 vagy, de igyekszel tisztelettudó lenni és amúgy még jó is leszel pár szívességre, viszont szexre vagy párkapcsolatra ne is gondolj.
2023. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell úgy érteni, hogy a szemükben egy cukimuki kisfiú vagy, lehet úgy értették, kedves és figyelmes személyiséged van
2023. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azt jelenti hogy tetszik.
2023. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinél azt jelenti a férfiasság, hogy nem lehet aranyos, az egy hatalmas red flag, és azt az embert legjobb ha minden nő messze kerüli. Ha nálad a férfiasság és a határozottság kizárja az aranyosságot, kedvességet, akkor az elég nagy baj.
2023. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
/egyébként egyetértek a négyessel (második voltam)/
2023. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rám is mondta már csaj.

rá hagytam, nem is agyaltam rajta. :)

2023. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rám is mondják. De soha meg nem fordult a fejemben, hogy azért mert nem férfiként tekintenek rám.

Inkább a figyelmességem, törődésem miatt szokták mondani.

+ van a rokonságban lány, minden neki tetsző fiúra a jaj de aranyos szavakat használja.

2023. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


A tízes hozzászólás voltam én

(Ennél a kérdésnél pedig a második)

2023. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!