Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A veszèlyhezet kezdete óta...

A veszèlyhezet kezdete óta nincs partnerem. Keresem a másik felem. Kedves, aranyos de határozott fèrfi vagyok. 38 èves Van olyan hölgy aki ismerkednek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 10:20
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan ki lehet próbálni a társkeresőket. Nagyon sok szelektálás és idegbaj között simán meg tudod találni a párod:)
2021. febr. 27. 10:35
 2/8 A kérdező kommentje:
Melyiket ajánlod? Eddig nem volt szükség rá ìgy nem is igazán ismerem őket.
2021. febr. 27. 10:47
 3/8 anonim válasza:
Személy szerint a Tindert:) Viszont a te korosztályodnak talán a Badoo-t ajánlanám jobban. Igazából mind a kettőt ki lehet próbálnod és eldöntöd melyik tetszik jobban :D
2021. febr. 27. 11:11
 4/8 anonim válasza:
Vagy az elittárs,idates.
2021. febr. 27. 11:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket.
2021. febr. 27. 11:39
 6/8 anonim válasza:

#4

elittársra előfizettem fél évre, nagy csalódás volt nekem az oldal!

2021. febr. 27. 11:54
 7/8 anonim válasza:
Elettársnak még a neve is gusztustalanul hangzik, hacsak nem sugardaddy szeretnel lenni, vagy valami bekepzelt magat mekkora elitnek tarto not akarsz..
2021. febr. 27. 14:22
 8/8 anonim válasza:
Helo Romeo! Én vagyok az Júlia,mióta el hagytál nehezen kapok levegőt,mert te voltál nekem Az!.igaz hogy annak is néztelek,de hát nálad nélkül nem élhetek,Ilyen hamar túl léptél rajtam. ó Romeo
2022. jan. 5. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!