Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden nő ilyen? Miért csinálj...

Minden nő ilyen? Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Amikor épp közlési kényszere van, elmondja, mindegy, hogy 2 emelettel feljebb, vagy 2 szobával arrébb van.


De a kedvence az, amikor mondjuk a mosogatóban csobog a víz, vagy zúg a villanyborotva, akkor kell elkezdeni egyből kokettálni.


Le lehet erről szoktatni, vagy ez a női kromoszómákkal jár?


2023. aug. 20. 08:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Nincs két egyforma nő ahogy két egyforma férfi sincs.
2023. aug. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl a családból mamám ilyen csak, de szörnyen idegesítő. És ezt úgy mondom, hogy én is nő vagyok. Szóval nem, nem minden nő ilyen.
2023. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Akik ezt olvassák, a te logikád szerint kérdezzék meg, hogy miért közönséges hülye "minden" férfi a matekhoz és a biológiához, modern pszichológiához? Úgy, hogy a többi férfi nyilván nem tehet a te hiányosságaidról?


Ha nem tetszik valami az asszony viselkedésében, senki se fog pisztolyt a fejedhez, hogy ne hagyd el. Be lehet fejezni a picsogást. Mert ez a kérdés valódi célja. Nyaf-nyaf-nyaf, milyen kiállhatatlanok a nők, nyaf-nyaf-nyaf, szegény én! Szánalmas.

2023. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
A kokettál nem ezt jelenti.
2023. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindenki ostoba és vannak akik ismerik a szavak jelentését, amit használnak
2023. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Istenem… nem a kérdésre válaszolgattok csak kötekedtek itt szegénnyel..

Én úgy szoktam orvosolni ezt a hülyeségüket, hogy megvárom míg a mondandója végére ér és akkor mondom neki, hogy kezdje újra mert az elejét/közepét nem hallottam mert xyz volt. 2-3 alkalom után sikeres a “terápia” mert nem igazán szeretik újra elmondani ugyan azt a negyed órás történetet.

Vagy ha szimplán nem izgat a sztory akkor mondok arra 1-2 dolgoz amit hallottam meg belekérdezek a hallottakba mintha izgatna a dolog és ennyi.

2023. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Még dél sincs, de a semmin való hiszti már megy. Csak így tovább....
2023. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6: nálam nem jött be. Még csak fel sem idegesíti magát, hogy mindent elmondhat újra. Egyébként a családban régebben a felmenők közt is volt hasonló.


3: magadra ismertél? Vagy csak átázott a betét?

2023. aug. 20. 10:42
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
3-as kommentár meg csak arról szól, hogy "höblöblő höblöblő, merszéeltek egy nőt kritizálni."
2023. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%

Sok itt a zakkant feminista. Miért nem a konyhában szorgoskodtok? Kaja kész?! Akkor meg? Tapsra vártok?


Kérdező, az ilyen szófosó nőt jobb, ha elfelejted. Nem lesz egy nyugodt perced sem tőle.

Megváltoztatni? Azt sose fogod tudni, némelyikbe kódolva van, gyári hibás, és egy ideig csak lappang tünetmentesen. Vigyorog, megjátsza a csendest, és még orgazmust is színlel eleinte. Aztán egyre sűrűbben hozzá se lehet szólni, mert rögtön duzzogni kezd. Később meg már alapból úgy kelnek fel.

2023. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!