Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2000-es évek elején hatalmas...

2000-es évek elején hatalmas összeget nyertem a lottón,azóta üres az életem.Mit csináljak hogy ismét élettel teli legyen minden hétköznapom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom magamban tartani.Voltam szakembernél is foglalkozik lelki problémákkal,pár ismerősömnek azóta elmondtam, nem tudtam magamban tartani.Senki nem kért kölcsön mielőtt valaki ezt írná.

Sejtették, de soha nem mertek rákérdezni.

Kiéltem magam, utazások szinte mindenfelé a világban, majd féktelen bulizás de olyan, amit sokan lehet csak valami filmben láttak.

Párkapcsolatokban nem voltam azóta se valami szerencsés, igazából ezért is írtam ki a kérdést.

Őszinte igaz kapcsolatot kerestem, de majdnem húsz éve nem találok.

Olyan van aki velem élne mert sejti vagy látja hogy nem hétköznapi életem van.

De aki őszintén szeretne olyat eddig nem találtam.

Bennem van valami ami nem jó a nőknek?

Igazából egyedül élek, olyan üres napjaim vannak, hogy leírni sem merem.Néha csak fekszek bámulom a plafont, elmegy egy nap,reggel felkelek és ugyanezt csinálom, majd azt veszem észre elment a hétvége is,ugyanezt csinálva.


2023. ápr. 4. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Menj aludni kisfiam mert reggel iskolába mész.
2023. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Változz meg!
2023. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

3-as!

Sajnos tudom.

Minden egyes nap eszembe jut, de mégis egyedül élek, és felemészt a tétlenség hogy tudnék tenni ellene, de mégis egy érzelmi csődtömeg vagyok.

2023. ápr. 4. 22:57
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Mindenesetre a te eseted csattanós válasz azoknak az inceleknek, akik meg vannak győződve arról, hogy ha gazdagok lennének, mindenképpen lenne barátnőjük.
2023. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

5-ös!

Félreértés ne essék, barátnőm, párkapcsolatom annyi lehetne amit nem szégyellnék.De ahogy írtam nem önmagamért szeretne egyik sem.

Sajnos a majdnem két évtized alatt rájöttem erre.

Egy őszinte igaz társat szeretnék, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok.

2023. ápr. 4. 23:02
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

"Bennem van valami ami nem jó a nőknek?"

. Igen, így van.

2023. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Én is ezt csinálom, csak üres zsebbel :)) neked azért mégiscsak van némi előnyöd.
2023. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Tanacsok:


Iratkozz be pl golfklubba/jachtklubba es ismerkedj ott.

Kutyakiallitasokra jarj: napolyi masztiff pl. Sokba kerul belole egy kolyok es sok a havi etetese.


Vagy titkold a nyeremenyt es kolts akkor,ha nem latja az illeto.

2023. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Menj el csinálni valamit. Ha igazi munkát nem akarsz vállalni, akkor önkénteskedj, de rendszeresen. Legyen kerete a napjaidnak.
2023. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Vállalkozz.
2023. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!