Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fel akar hívni, de utálok...

Fel akar hívni, de utálok telefonálni, hogy mondjam meg, hogy ne legyen sértődés?

Figyelt kérdés

friss ismeretségbe kerültem valakivel egy közösségi oldalon, amiből lehet később munkakapcsolat lesz.

nem "olyan" ismerkedésről van szó, amúgy ő is lány.


de én utálok telózni, hónapok óta nem is beszéltem ott senkivel, csak a legszűkebb családdal, akkor is csak azért ha elutaztak, h. odaértek-e.


nem tudom mit mondjak ennek az illetőnek? elkérte a mobilszámomat rögtön, és fel akar hívni, h. beszéljünk vmilyen ügyben, ami később munka lehet, ez most nem lényeg.

hanem hogy én nem szeretnék telózni, de nem tudom hogy mondjam meg, hogy ne nézzen hülyének, vagy ne sértődjön meg.


amúgy a mobilszámomat azért sem szeretem kiadni, mert akkor bármikor hívhatnak, míg Facebookon én döntöm el, mikor reagálok, vagy reagálok-e egyáltalán.


2023. aug. 20. 13:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%

Némelyik ember annyira életképtelen, kommunikációra képtelen.

Ez biztos segít, ha kiirod ide, nem pedig vele próbálod megbeszélni. Mondd meg, hogy munkával kapcsolatban munkaidőben kereshet.

2023. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Fu nekem is kérik kollegák allandoan a messengerem minden hulyeségre hivatkozva. Igy facen inaktiv is az egesz oldalam es irto ritkan nezek csak fel pillanatokra.

Mivel senkinek nem adom ki erre az igazgato messenger csopit csinalt es kötelezett belépni abba.


Majd csinalok külön sztem face oldalt hivatalos kollegaknak ismerosoknek akiknek köze nincs a magánéletemhez meg falsh névvel magánjellegűt.


De pl egy nyamvadt fürdőruhás nyaralós képet se merek emosztani igy mert nem akarom kollegak képébe tolni.


Es nem győzöm állitgatni a képeken is a láthatoságot meg szűréseket hogy ismerok kozul kil láthatják kik nem annyira utálok már ezzel sz.rakodni.


Szoval en amugy siman megcsinalom hogy kolleganak fel se veszem vissza se írok es mennek ugye a sértődések mikozben én lehetnék megsértődve hogy zavar!!

2023. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
úgy látom nem sikerült megértened: egyáltalán nem szeretnék telefonálni, semmilyen időben.
2023. aug. 20. 14:02
 4/21 anonim ***** válasza:
*ismerösök közül
2023. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

2-es ez nem válasz a kérdésemre!

nekem ez az illető nem kollégám.

2023. aug. 20. 14:03
 6/21 anonim ***** válasza:

1. Rolam mindenki tudja a melohelyen azt hogy rúhellem ezt a face messenger meg csetéletet erre maga az igazgato kötelezett belépni a messenger csoportba! Es latom az igazgatot szalmakalapban palmafák alatt a profilján amire marhára nem vagyok kivancsi hogy a maganeletben ki a sz.r.!


Nem fogják fel hogy hagyják békén a másikat ha szólsz, sem.

2023. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Letiltai amugy durva lenne a kollegakat meg az igit..?
2023. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
ez az én kérdésem, a saját sztoritoknak nyissatok újat, de ne itt beszéljétek meg.
2023. aug. 20. 14:20
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

De teged is érint te szerencsetlen

Pl.irhatnàm hogy tiltsd le.

Ezert is a kerdes hogy en esetleg letiltsam őmet?

Vagy irták neked hogy mond neki hogy ne hivjon.

Na ez meg nem szokott hatni ezert irtam le az en sztorim te sötétség.

2023. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9


jelentve a moderátornak! velem ilyen stílusban nem beszélsz!

2023. aug. 20. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!