Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sikeres, jómódú embereknek...

Sikeres, jómódú embereknek nem idegesítőek a kisstílű, vergődő emberek?

Figyelt kérdés

pl. luxus lakóparkok ingatlanhirdetései alá odaböfögik, hogy ugyan kinek van ilyenre pénze, vagy ami még szerencsétlenebb hogy vicceskedni próbál hogy hát most éppen ennyi nincs nálam, de majd 100 év múlva összejön ennyi.


Hitetlenkednek hogy ilyet tisztességes munkával megvenni nem lehet, de közben meg szépen vannak akik igenis megveszik ezeket a luxus ingatlanokat.



2023. aug. 20. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem idegesítőek, hanem szánalmasak.
2023. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyenek a filléres sz/rok alatt is vergődnek.
2023. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
De igen.Szerencsére nem tekintem őket embernek csak proliknak.
2023. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom magam különösebben sem sikeresnek sem jómódúnak, de az átlagnál talán jobban állok. Engem nem zavarnak, egyáltalán nem érdekel hogy vergődnek, az ő dolguk. Nem is sok ilyet látok, de ha belefutok egy-egy ilyen emberbe akkor inkabb szánom én is mint hogy idegesítsen.
2023. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagyok különösebben jómódú, de engem is idegesítenek. Azért, mert nekem nem telik valamire, proliság lefikázni.
2023. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

A magyar sokadik baja, hogy öntelt hólyag lett a semmire, és így ha neki lett egy ratyi Béjemvéje, akkor má'n le kő szólni a Citroen-est.

Kábé ez van mögötte.

2023. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesítenek, inkább sajnálom őket. Rabok a saját maguk által felépített börtöneikben. Szomorú, hogy mennyi felesleges élet veszik oda emiatt.
2023. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Másképp közelítem meg. Egy átlagpolgárnak is nagyobb az ökológiai lábnyoma mint annak idején egy királynak.
2023. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén csóró vagyok, és még így is idegesítenek.
2023. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Miért idegesítenék? Az ilyen "csóró prolik" termelik meg azt a pénzt amiből az ingyenélő gazdag felvásárol egy egész lakóparkot. Ha nem lennének a csóró prolik, nekik se lenne pénzük, mert nem lenne kinek a kárára összeharácsolni milliárdokat.
2023. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!