Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tapasztaljátok? Akinek a...

Hogy tapasztaljátok? Akinek a szülei munkamániások, kikapcsolódni képtelenek, ők felnőtt korukban olyanok lesznek mint a szüleik vagy pont az ellentétük?

Figyelt kérdés
2023. aug. 20. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Vagy olyanok lesznek, vagy teljesen mások.
2023. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokat számít mit hozott és mit látott otthon.
2023. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Pl.

faterom nem igazán foglalkozott velem,azt éreztette velem,hogy csalódás vagyok neki stb.

(Hosszú lenne leírni)


A lényeg,hogy én teljesen másképp állok a gyerekeimhez, úgy gondolom ha mást,nem is azt megtanultam apától,milyen ne legyek apaként.

Ráadásul azóta rendeződött a kapcsolatunk amióta nagyszülő lett,én azt látom,hogy imádja az unokáit és ezt látva másképp tekintek rá.


Szóval szerintem hozzá állás kérdése,vagy,hogy a gyerek milyennek látja a szülei életvitelét. (taszítónak vagy követendő példaként)

2023. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!