Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugyanannyira érdekel a zene...

Ugyanannyira érdekel a zene 30 fölött, mint mondjuk tiniként?

Figyelt kérdés

Tinédzserként szinte megállás nélkül zenét hallgattam, otthon, utcán, mindenhol. Voltak kedvenc számaim, együtteseim. Most 32 vagyok és gyakorlatilag soha nem hallgatok semmilyen zenét. Ha néha igen, akkor persze jól esik, de ez tényleg rettentően ritka. Kedvenc együttesem meg aztán végképp nincs, nem érdekel egyik sem. Pedig amúgy nem vagyok elfoglalt, nem állapítottam családot, volna időm hallgatni, csak nem érdekel.

Más is tapasztalja ezt?

32N



2023. aug. 12. 15:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*alapítottam
2023. aug. 12. 15:08
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor itt is csend van, ha kimegyek a természetbe csak a fák susogását hallgatom.
2023. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az idejét se tudom, mikor hallgattam végig utoljára egy albumot (vannak még olyanok egyáltalán?). Rengeteg koncerten is voltam, ma már kizárt, hogy elmenjek egyre. Néha kicsit beindulok és beteszek valami zúzósabb zenét, de csak egy számot, max 2-t, főleg, ha van már a kókuszban. Szinte mindig ugyanazokat.

40+F

2023. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Van hogy beteszek egy-kettőt, inkább saját ízlésűt és inkább régit, valami léleksimogatót vagy zúzósat, attól függ milyen hangulatban vagyok.

Manapság nincsenek normális zenék, szerény véleményem szerint.

2023. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Igazából igényesebb lettem.


Természetesen továbbra is meghallgatom a rap, hiphop, trance zenéket, de számomra az igazi, a komoly zene (Vivaldi stb.) lett.

2023. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen, új zenét én se nagyon találok, az is a probléma, hogy semmit újdonság nincs...

2: mit jelent ez a kókuszos kifejezés? Sose hallottam 😀

2023. aug. 12. 15:21
 7/19 Kitana. ***** válasza:
57%

Mindig zenét hallgatok, pl most is takarítás közben (meg itthon úgy általában mindig szól, ha épp nem nézek valamit), útközben, ha megyek valahova, melóban is bent van az egyik füles és úgy, ha barátokkal vagyunk valakinek a lakásán, náluk is szokott szólni a háttérben.

Mindenféle műfajt hallgatok, mindenből vannak kedvenceim, a régiek és a mai zenék között is.

2023. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
#6: Hát...amikor már nem fújhatnál meg egy szondát büntetlenül :-)
2023. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Ezt én is tapasztaltam.

Valahogy nem kötnel úgy le, mint régen.

2023. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most valami zúzós megy, mert ehhez van kedvem, de csak szolidan.
2023. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!