Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nevettek? Ezek után...

Miért nevettek? Ezek után hogy ne legyek szégyenlős? 18f

Figyelt kérdés
Ma voltam kirándulni, nem kicsit melegem volt, de számítottam erre és be volt tervezve egy tó is a túra közbe. Nem voltak sokan olyan 10-en, abból 3 csaj meg a kutyájuk 20 méterre mellettem, törülkőző körbeteker majd gatyacsere. Mikor már felfrissültem és megszáradtam vissza kellet cserélnem a cuccomat. Annak ellenére hogy szégyenlős vagyok gondoltam nem fogok szarozni a vizes törűlközőmmel, leszek igazi férfi és a szégyenlőségemet se ártana egy kicsit leküzdeni. Gatya le, majd alsógatya fel utána rövidnadrág. Na a csajok elkezdtek rajtam kacarászni 😞 Nem tudom mi volt annyira vicces nekik hiszen oldalasan/háttal álltam. Maga a szituáció hogy pár másodpercre csak egy baseball sapka volt rajtam? Vagy lehet a gatyám? Egy világos csíkos fecskealsóm volt; de könyörgöm túrára, sporthoz mit vegyek fel??? Nem udvarolni megyek oda. A vége az lett hogy tök zavarban voltam és főtt a fejem, ráadásul ezt látták is rajtam.

2023. aug. 20. 21:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
2%

Te jó ég!

Igen a magyar az ilyen,a világon senki nem hord már fecskét ,csak az ilyen proli magyarok.

"Igazi férfi" és fecskét hord,közben meg egy pofonos tróger vagy 😂😂😂😂

2023. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
😂 szimplán a szitu,nyugi. Vedd lazán.
2023. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy csak azt hordok, de pl sporthoz, túrázni azt. Mi az a pofonos tróger??
2023. aug. 20. 21:56
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Egy jo pasi fecskeben is jol nez ki😀
2023. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván ők lettek zavarba, azért nevetgéltek :D És akkor mi van? Volt egy jó pillanatuk. Nehogy már emiatt traumatizálódj :D


Egyébként meg a fecske tök szexi, ha nem hordanánk, nem is árulnák, de tény, hogy a mai sörhasú, alpári stílusú hű de nagy "igazi férfiaknak" nem áll jól. Szerintem a combközépig érő klottgatya a gáz pállott combokkal, alig tudok taszítóbb, aszexuálisabb ruhadarabot elképzelni!

2023. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
2%

"Mi az a pofonos tróger?"


Menj a tükörhöz,töröld le a port és meglátod :)


Atya világ! Aki szerint a fecske férfias a rendszer váltás előtt születhetett 😂😂😂

2023. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Vékony magas srác vagyok, de nem tartom magam szexinek,meg a gatyámat se, de ezek szerint csak azzal volt a baj.🙄
2023. aug. 20. 22:05
 8/26 anonim ***** válasza:
7%

😂😂😂😂

A nyakadat tettem volna rá,hogy így nézel ki 😂😂😂😂

Egyből Sebők János ugrott be rólad

2023. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
15%
Nem, nem csak azzal. Inkább azzal, hogy levetkőzöl mások, idegenek szeme láttára. Ne csodáld, hogy nevettek rajta. Épeszű ember ilyet nem csinál.
2023. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
A többiek messzebb voltak, csak a 3 csaj volt a közelembe. Az egyik csaj levette a meltartóját és úgy volt percekig és egyáltalán nem takarta magát. Na erre gondoltam én hogy mit szégyenlősködök átöltözésnél...
2023. aug. 20. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!