Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nevettek? Ezek után...

Miért nevettek? Ezek után hogy ne legyek szégyenlős? 18f

Figyelt kérdés
Ma voltam kirándulni, nem kicsit melegem volt, de számítottam erre és be volt tervezve egy tó is a túra közbe. Nem voltak sokan olyan 10-en, abból 3 csaj meg a kutyájuk 20 méterre mellettem, törülkőző körbeteker majd gatyacsere. Mikor már felfrissültem és megszáradtam vissza kellet cserélnem a cuccomat. Annak ellenére hogy szégyenlős vagyok gondoltam nem fogok szarozni a vizes törűlközőmmel, leszek igazi férfi és a szégyenlőségemet se ártana egy kicsit leküzdeni. Gatya le, majd alsógatya fel utána rövidnadrág. Na a csajok elkezdtek rajtam kacarászni 😞 Nem tudom mi volt annyira vicces nekik hiszen oldalasan/háttal álltam. Maga a szituáció hogy pár másodpercre csak egy baseball sapka volt rajtam? Vagy lehet a gatyám? Egy világos csíkos fecskealsóm volt; de könyörgöm túrára, sporthoz mit vegyek fel??? Nem udvarolni megyek oda. A vége az lett hogy tök zavarban voltam és főtt a fejem, ráadásul ezt látták is rajtam.

2023. aug. 20. 21:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%

A fiatal csajok mindenen vihognak.

ezen ne görcsölj.

2023. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%
ne viccelj, nincs ebben semmi. ne foglalkozz vele.
2023. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
37%

Nem veled volt gáz, hanem a csajok viselkedésével.

Olyan "tipikusch magyarosch" volt...

2023. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
49%

Amit a csajok csináltak, az nagyon gáz. Főleg h elfordulva vetted át, ráadásul előtte meg ők monokiniztek. Én azt tudnám még elképzelni, h tetszett nekik a látvány, és egyik cukkolta a másikat valamivel (pl. "szólítsd meg, hátha reflexből felénk fordul és akkor láthatjuk a kolbászát"


31/F

2023. szept. 2. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
32%
szóval: ne, határozottan ne legyél szégyenlős. elfordulás nélkül is öltözhettél volna egy ilyen helyzetben, sajnos a csajok bolondok egy kicsit esetedben.
2023. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
43%
Ez egyáltalán nem nagy cucc, nyugi. Arra gondolj, hogy ez a jelenet 5 év múlva fog e számítani? Befolyásolja e az életed. Ebben semmi ciki nincs.
2023. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!