Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nevettek? Ezek után...

Miért nevettek? Ezek után hogy ne legyek szégyenlős? 18f

Figyelt kérdés
Ma voltam kirándulni, nem kicsit melegem volt, de számítottam erre és be volt tervezve egy tó is a túra közbe. Nem voltak sokan olyan 10-en, abból 3 csaj meg a kutyájuk 20 méterre mellettem, törülkőző körbeteker majd gatyacsere. Mikor már felfrissültem és megszáradtam vissza kellet cserélnem a cuccomat. Annak ellenére hogy szégyenlős vagyok gondoltam nem fogok szarozni a vizes törűlközőmmel, leszek igazi férfi és a szégyenlőségemet se ártana egy kicsit leküzdeni. Gatya le, majd alsógatya fel utána rövidnadrág. Na a csajok elkezdtek rajtam kacarászni 😞 Nem tudom mi volt annyira vicces nekik hiszen oldalasan/háttal álltam. Maga a szituáció hogy pár másodpercre csak egy baseball sapka volt rajtam? Vagy lehet a gatyám? Egy világos csíkos fecskealsóm volt; de könyörgöm túrára, sporthoz mit vegyek fel??? Nem udvarolni megyek oda. A vége az lett hogy tök zavarban voltam és főtt a fejem, ráadásul ezt látták is rajtam.

2023. aug. 20. 21:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
16%

Jaj haver,dehogy történt ilyen.

A lényeg az volt,hogy proli magyarhoz hűen a girhes testeden nem volt semmi,csak egy fecske gatya.(Gondolom szanda és zokni volt a lábadon)

Ez még elképzelve is komédia,de élőben gondolom a csajok görcsöltek a nevetéstől!

2023. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

[link]


Engem kvara nem érdekelne, hogy rajta fecske van😄

2023. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%

12-es, erről van szó!

Akinek ilyen jó alakja van, arra ha egy felmosórongyot dobnának rá, az is jól állna rajta.

2023. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%
Mit szóltok a 11-es prolihoz, hogy találva erezte magát. Rögtön kitüremkedett belőle a rasszista magyargyűlölő kisebbségi komplexus.
2023. aug. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
85%
Nem is értem miért kell a kérdezőt bántani. Szerintem semmit sem csináltál rosszul, úgy lehetsz jó, ahogy vagy. Én is hordok fecskét, semmi gáz nincs vele.
2023. aug. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%
Mit számít idegenek véleménye? Általában szeretik kinevetni és lehúzni a másikat, mert magukat így jobb színben tüntetik fel. Azt érzik, hogy ők jobbak.De erről egyébként nem tehetnek. Ezt látják és tanulják.Nagyon kevés ember van, aki normális értékrenddel bír.Te jól érezted magad ettől eltekintve? Ha igen, akkor tegyél rá magasról, hogy nevettek.
2023. aug. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
59%
Biztos meglátták a kukacodat. Az volt a vicc tárgya.
2023. aug. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
69%
csajok szted nem élvezték, hogy látnak egy meztelen fiút? dehogynem ... zavarban voltak, azért nevetgéltek. csak magabiztosan, mintha semmi se történt volna, hiszen ez így is van.
2023. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
29%
Egy paródia lehettél,azért röhögtek.
2023. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy a farkadon volt a baseball sapka🤣
2023. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!