Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az országban több...

Szerintetek az országban több a pedofil vagy több a barcelona fan?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Barca fajból több van.
2023. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Elvileg mind2 rám de csak elvileg. Mert Barca fan vagyok de 22 évesen a barátnőm 15 éves szóval sokan le pedofiloznak xd. Persze én nem tartom magam annak mert szerelemből vagyok vele.

Mondjuk inkább mondanám magam Messi fannak mert azóta a Barca mellett a Liverpool a kedvenc csapatom!

2023. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shaddark ***** válasza:
69%
Nem tudom, hány katolikus pap van az országban. De szerintem nem olyan sok, még ha van is kormánypártjuk most. Úgyhogy a Barcelona drukkerekre szavazok.
2023. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barca jóval több. A 2-es hez hasonló k.cs.g pedofilok kevesebben. Az ilyeneket egy jobb érzésű ember úgy szájba veri, hogy padlót fog.

Magyarázhatna nekem, ha az én lányom lenne 15, és egy ilyen huszon felüli véglény jönne érte, az jobb esetben is fog nélkül távozna.

Ha 15 lesz, remélem azért saját korúval sem nagyon akar majd komolyabb dolgokat. Ráér még arra.

2023. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést érteni kellene? :D
2023. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!