Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én már nem szeretek senkit…sze...

Én már nem szeretek senkit…szerintetek ez egy jó ötlet?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok…túl vagyok már mindenen, a mai napig drog függő vagyok, sok barátom van de csak a pénz miatt inkább (meg az üzletek)..szakitottam életem szerelmével is már..igazából anyám-apám sem igazán bírom…egyedül a nővérem áll közel hozzám. Neki mondok el mindent…


A rokonaim utálnak/kibeszélnek mert ugye zűrös az életem..de engem már ez sem érdekel egyáltalán mert arra gondolok hogy ugyan úgy halnak meg mint én szóval nem is tartom velük a kapcsolatot.


Legtöbbször itthon vagyok és játszok közben egyre el borultabb gondolataim vannak…főleg ha be is tepek.


Egyszerűen meg untam ezt az egeszet, senkinek nem akarok megfelelni, senkivel nem akarok közelebb ismeretséget SEMMIT elfáradtam szó szerint.


A lényeg annyi hogy arra gondoltam hogy nyáron kimegyek Hollandiában (nővérem is ott lakik) elmegyek Amsterdam-ba…szét cuccozom magam, végig kúrom a piros lámpás negyedet..és fejbe lövöm magam vagy valami.


Még csak depressziós sem vagyok, hanem szimplán utalok mindenkit. És unom már az egeszet…


2023. márc. 25. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Napi kérdés, ami nem is kérdés, csak nyafi és figyelem kéregetés.
2023. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

"A lényeg annyi hogy arra gondoltam hogy nyáron kimegyek Hollandiában (nővérem is ott lakik) elmegyek Amsterdam-ba…szét cuccozom magam, végig kúrom a piros lámpás negyedet..és fejbe lövöm magam vagy valami."


Hát tedd meg, te kis újgenerációs Bukowski. 😄

2023. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Kár, hogy ennyire szánalmas féreg kommentelők vannak itt. Ez az oldal talán nem is való azoknak, akik segítséget kérnek, mert csak a mocsok aljáról mond valami fogyatékosságot pár idióta.
2023. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Minden nap 60 ugyan olyan, parttalan kérdés kerül ki. Ahol a kérdező nem hallgat senkire, nem hajlandó reagálni, nem hajlandó megoldást keresni. Nem kérdése van, csak nyöszörög és babusgatást vár.


Milyen segítséget vár random emberektől? Mert itt most mehetünk több úton.


1, Elmondjuk neki, hogy ez nem jó út. Dolgozzon magán, akarjon változni. Akarjon változtatni. Nem fog neki tetszeni, nem akar együttműködni. Mert nem ez a célja a kiírással. Ezt most borítékolom neked.


2, Elmondhatjuk neki, hogy igaza van. Minden szar, mindenki kötsög, minden nő rbanc. A világ szar, a társadalom szar. Az ország szar, ez is népszerű frázis itt ebben a témakörben. Azország. Ezzel megint nincs közelebb a megoldáshoz. Kapott egy kis megerősítést, hogy igen, haladjon tovább ezen az úton.


Eyszerűen ezek a fajta kérdések naponta többször végigpörögnek itt az oldalon. Sosincs megoldás. Sosincs előremozdító hajlandóság. Csak ugyan azok a válaszok, ugyaz az a körforgás.

Sokszor még a kiíró személye is megegyezik (ha sokat vagy itt, fel lehet ismerni sok felhasználót a tipikus szófordulatai és gondolatmenete alapján).

2023. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Kedves egészségedre, nem tart vissza senki attól, hogy így tégy. Csak nem tudom, miért kell ezt előre bejelentened.
2023. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Én is utálom az összes férfit ,mind mocsok
2023. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

"elfáradtam szó szerint"

Azóta sikerült kipihenned magad?

2023. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!