Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem viselkedik...

Csak szerintem viselkedik furcsán a felbérelt építész?

Figyelt kérdés
Ma kezdtünk hozzá a házfelújításhoz és otthon maradtam a kislányommal, hogy figyeljem a munkafolyamatot. Az építész bejött, hogy alaposan felvázolja az anyagköltséget és közben mosolygott és megdicsért, hogy milyen csinos és szép vagyok. Ez még annyira nem is érdekelt, sok férfi bókol nekem, de utána azt mondta, hogy kedvezményesen fogja nekem számolni a munkadíjat (csak az emberei bérét kell kifizetnem, az övét nem). Először kedves gesztusnak gondoltam, de így utólag már inkább furcsállom. Vajon azt hiszi, hogy cserébe kap valami ellenszolgáltatást? 44 éves és van felesége, illetve két fia. Én pedig 26 éves vagyok és van egy egy éves kislányom. Az apukája megcsalt és összeköltözött a szeretőjével.
2023. aug. 23. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"utána azt mondta, hogy kedvezményesen fogja nekem számolni a munkadíjat"


Csak marketing duma.

2023. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Tehát dugnál vele és ez csak ilyen műfelháborodás.
2023. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
#2 Ja, tipikus női gondolkodás. Belelátja a semmibe a saját vágyait aztán felháborodik a semmin...
2023. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs ezzel, én azt nem szeretem, mikor valaki egy anonim oldalon sem képes a valóságot írni.

Jól esik neki ez, hiszen az önbizalma gondolom a megcsalás miatt a béka feneke alatt van, és jól esik a visszaigazolás, a bókok.

Az a gázabb, hogy kérdést kell erről kiírni, amiből ordít, hogy tőlünk is azt várná, hogy ez valóban furcsa és meg akarja fektetni, mert valós önismeret, önreflexió az sajnos nincs. Ezért nem is tudja önmagát adni.

2023. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem építőipari vállalkozó és ő is ezt mondja az ügyfeleinek.. 😂

Nem akar semmit, nyugodj meg.

2023. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

En mar barmit el tudok kepzelni. Fenykoromban allatorvost hazhoz hivtam ki, tudta ki vagyok. Nagyon tetszettem ferfiaknak, de piciket sem voltam kihivo oltozkodesben sem.

Telefonban letegezett es nagyon furcsa volt. Belepett a lakasba, tegezett - en soha nem tegezodnek orvossal, idegennel -, kedveskedett tulzottan is, majd mikor kiderult, nem egyedul vagyok otthon, magazott, es annyira bunko lett, hogy meg az allataimmal kapcsolatban is szemet volt. De hogy kepzelte? Mit kepzelt??

Vigyazz.

2023. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanezt mondta a festő!! Aztán levert 2 lámpát,és akkor is bókolt egy sort és persze nem fizette ki, nem is vonta le az árból. Szerintem ez így terjed köztük,hogy bókolni kell és sokan alkalmazzák,pláne,ha jóképűek is hozzá. De mondjuk engem nem zavar,én is ezt csinálnám a helyükben..
2023. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Altalanossagban lehet, hogy igy van, de ha valaki vonzo, sokan benezik annak, hogy ez egy felhivas, es egesz elkepeszto, mire szamitanak.
2023. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nem akar tőled semmit csak nyomatja a marketing dumát.
2023. aug. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!