Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a néniről?Mit lehet vele kezdeni ?

Figyelt kérdés
Sétálok az utcán megugat a kutyája,majd elkezd velem morogni hogy mit idegesítem a kutyáját.Semmit nem csináltam a kutyával egyszerűen csak sétáltam a közúton és megugatott.
2023. aug. 27. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell vele kezdeni semmit.
2023. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Mit kezdenél vele? Sétálsz tovább. Sok olyan ember van, aki így beszólogat, attól függetlenül, hogy a kutyája ugat-e rád vagy sem. :D Sajnos ez van, de nem kell vele foglalkozni.
2023. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Popcorn válasza:
90%

Ha egyszeri eset, akkor szó nélkül kell hagyni.

Ha rendszeres, akkor én nem tudnám figyelmen kívül hagyni, hogy hozzám szólt, mondanám, hogy nem csináltam semmit, és mennék tovább. Még ha folytatja, akkor is. Rendszeresség esetében nem azért szólnék, hogy beszóljak, hanem mert akkor már legalább látásból ismerjük egymást. És így nem tudnám tiszteletlenül elengedni a fülem mellett, hogy hozzám szólt.

2023. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha van rá mód, kerüld el, menj át az utca másik oldalára. Vannak ilyen unatkozó emberek, akik az élő fába belekötnek, hogy legyen valami történés az életükben.


Engem egyszer este kilenckor, sötétben, hazafelé megállított egy öreg férfi, hogy ne haragudjak már, hogy megkérdezi, de nekem miért kell éjszaka az ő kapuja előtt sétálgatni, ez őt nagyon zavarja, mert azt hiszi be akarok törni. Mondtam neki, hogy erre lakom, nem sétálgatok, hazafelé megyek, de amúgy se akarok betörni hozzá. Erre fenyegetőzni kezdett, hogy hívhatunk rendőrt, majd az eldönti, kinek van igaza... Mondtam, hogy hívjon nyugodtan, de persze nem hívott.

2023. aug. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Semmit, ha hisztizik, hisztizzen. Ha már a kutyáját nem képes megnevelni, ofc.
2023. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha biciklin suhanok és akkor történik, még úgy is lefékezek és visszafordulok. Én az utcán OK NÉLKÜL beszólókba durván beleállok, sajnos ilyen vagyok.
2023. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Szarni ra.

Minek kene azzal leallni, aki bolond? Ez egy meddo vita, sehova se fogtok jutni.

2023. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Egyszeri eset, le sem szrom. Többszöri eset? Nyilvánosan kiröhögőm.
2023. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
97%
Néznék egy nagyot aztán kiröhögném😂
2023. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
mondjad neki, hogy épp most láttad a pénzes postást befordulni a sarkon, és neked sietned kell, mert a nagymamád nyugdíjpótlékát csak ma lehet átvenni... ezen le fog fagyni a szoftver...
2023. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!