Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Hogy néz ki egy...

Lányok! Hogy néz ki egy jóképű férfi szerintetek? 22/F

Figyelt kérdés
Linkelhettek képet is.

2023. aug. 29. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Sok pénze van. Az szépít meg mindenkit a nők szemében. A többi mellékes.
2023. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tényleg így van?
2023. aug. 29. 17:26
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Igen, így van.
2023. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Ápolt megjelenésű, nem végletes semmilyen szempontból és van egy kellemes összhatása az arcának. Ezt nem nagyon tudom megmagyarázni, de lehet valaki pl szív alakú arcformával, szakállal, sötét kefehajjal is jóképű, ahogy egy frissen borotvált, félhosszú, szőke hajú fickó is, szögletesebb arcformával.
2023. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

Hát ha kék szeme van hosszútávra is alkalmas de ha zöld akkor csak egy jó szerető lehet az életemben.

Persze legyen kedves arca, magas és vastag ajka :)

2023. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Nézz körül Hollywoodban.
2023. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
69%

Attól függ, hogy milyen lánynak akarsz tetszeni. Pl egy introveltált lány lehet, hogy jobban értékelne egy hozzá hasonló csendesebb típusú fiút. Ha valaki olyasvalakinek akarsz tetszeni aki egy energiabomba, egész nap jó kedve van és nevetgél, akkor nagy valószínűséggel fogsz bejönni neki, ha te is hozzá hasonló vagy, mintsem egy lusta fickó. Persze ez sem mindig igaz, van olyan csendes lány aki a menő és izgalmas életet élő fiúkra bukik és hasonlók, de ha már van egy konkrét kiszemelted, akkor érdemes egy kicsit felvenni a stílusát akár öltözködésileg is, hajstílusban is és akkor lehet, hogy máris egy jó benyomást adsz neki.


De ha csak úgy nagy általánosságban beszélünk arról, hogy mi tetszik egy lánynak egy fiúban, akkor a "legyen magas, izmos, jó haja legyen, karakteres öltözködése legyen, pénzes legyen" és hasonlókkal lehet kezdeni...

2023. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Heath Ledger
2023. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ápolt legyen és egészséges testsúlyú (nem kell modellnek lenni 5-7 kg plusz nem fog zavarni, de azért ne +30 kiló legyen rajta). Igazából ezen felül összkép kérdése, ha az jó akkor bárkibe bele tudok zúgni. Azért írom hogy összkép mert most felsorolhatnék itt 20 dolgot ami szerintem jól néz ki, pl. markáns áll, aztán lehet hogy az adott egyén arcához meg tök idétlenül néz ki, szóval ezeket a dolgokat nem lehet így szétszedni. Persze vannak ilyen általános plusszok amik nekem mindig vonzóak, mint az enyhén kidolgozott izomzat meg a hosszú egyenes haj...de ez is olyan mint a kaja, attól hogy imádom a paradicsomot, azokat az ételeket is szeretem amikben nincs.
2023. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Nem tudok képet linkelni, szerintem nagyon sokféle jóképű férfi van, nem azon múlik, hogy milyen színű a haja vagy a szeme, vagy mekkora a szája.
2023. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!