Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy jellemeznétek azokat az...

Hogy jellemeznétek azokat az embereket akik tesznek nektek valami rosszat és jelentkeznek mintha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés
2023. aug. 30. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Van bőr a képükön, gerinctelenek, kétszínűek. De hát a karma úgyis dolgozik.
2023. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig jóindulatúan közelítem meg és abban reménykedek, hogy az illető figyelmetlen, nem veszi magát észre ilyenkor. Ha direkt csinálja, akkor meg egy érzéketlen önző ember.
2023. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

A karma nem dolgozik, soha.Értitek ? SOHA !

Kár ebben reménykedni,hiú ábránd az egész.

Mindenem elveszítettem mások önzése,szemétsége és "önmegvalósítása " miatt. Ők élnek nyugiban,gyarapodnak,párjuk van, stb.

Nekem senkim és semmim nincs, és már nem is lesz. Rosszat sosem kívántam senkinek,de tudom,hogy nincs igazság az életben.

Minden téren a hazug,csaló,tolvaj és másokon átgázoló alakoknak megy. kicsiben is,nagyban is.

2023. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

#3

"A karma nem dolgozik, soha.Értitek ? SOHA !"


De dolgozik, saját tapasztalat.


A saját felelősségedet meg ne hárítsd másra. Talán a párod elárvereztette a lakásod a fejed fölül? Nincs munkád, amiből pénzt tudnál keresni?


1-es voltam.

2023. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Képzeld a párom miatt úszott el a lakásom.És utánam még két férfit tönkretett,most éli világát pár éve a harmadikkal.Más a második kocsijukat veszik,stb.

Három férfit nullázott le aljas módon,mindenkit mindenkivel megcsalva és hol a karma ?

Van munkám, van egészségem, de nem tudok egy lakásnyit összeszedni.

#3

2023. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

És kinek a hibája, hogy ezt a nőt választottad? A tiéd. Mégis, hogy tudta ezt elkövetni a saját lakásoddal, amihez ugye neki semmi köze? Hogy tud valaki olyan buta lenni, hogy nem veszi észre a jeleket?

2023. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmit. Megtanultam, hogy:

magyarok vagyunk.

Tehát nekünk igazán nagy az arcunk...

2023. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!