Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valamit hosszú távon...

Ha valamit hosszú távon megakarok tartani, jegyzetek pl, érdemes email-ben elküldenem magamnak? ti szoktatok email-ben küldeni magatoknak fontos dolgnkat?

Figyelt kérdés

Nem féltek hogy pl pár év múlva kimegy az email a divatból, és pl megszűnik a gmail?

mert akkor oda minden.



2023. szept. 1. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én szoktam, de általában még mindig pendrive-ot használok.
2023. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem, erre sokkal praktikusabb megoldások vannak, mint pl. Google-drive.


"Nem féltek hogy pl pár év múlva kimegy az email a divatból"

. Nem, mert nem a divattal foglalkozom.


"mert akkor oda minden."

. Hát, ha olyan hülye lennék, hogy ha előre tudom, hogy megszűnik valami (mert nyilván előre szólnak), és én mégsem mentem le a dolgokat, akkor magamra vethetek csak.

De ettől marha messze vagyunk.

2023. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam ilyet csinálni.

Az e-mail kimehet a divatból, de attól még működő rendszer marad. Nekem a freemail-es címem a mai napig él, pedig már rég nem használom és másnak sincs freemail-es címe.

Pár év alatt pedig nem fog kimenni a divatból, ez holtbiztos. 30 év múlva esetleg, de az már nem is fog érinteni.

2023. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Google drive-on tárolok inkább ilyesmiket.
2023. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Felhő alapú adattárolás, nem 2003-at írunk már...
2023. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam ilyet tenni. Nem félek tőle. Lehet elavult lesz X év múlva az e-mail, de akkor is szerintem megmarad, mint használati eszköz.
2023. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!