Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ha újra bevezetnének...

Lányok! Ha újra bevezetnének női piszoárokat a nyilvános wc-kben, pisilnétek ott állva?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy az 1890-es, 1900-as években Budapesten voltak ilyen női utcai vizeldék is, amik jobban előreugró elülső résszel ellátott piszoárokból álltak, és a nők tudtak ott állva pisilni.

2023. szept. 3. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Minden nap egy kerdes, nonek adva ki magad, mindenfele hulye sztorik a guggolassal.

Nem. Minek? Miert?

2023. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Be tudnád linkelni ahol olvastad?
2023. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Suliban olvastam, amikor a Millenniumi ünnepélyről tanultunk töri órán, hogy átadták a Földalattit, és sok mindent felújítottak Budapesten, köztük új nyilvános illemhelyeket nyitottak és ilyen állva pisilős női wc is volt köztük.
2023. szept. 3. 11:40
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem nagyon van erre igényem.


Tudom hogy van tölcsér hozzá, meg ilyenek, de őszintén meg van a magam módszere, teljesen megvagyok vele, köszönöm.

2023. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
A noi holyag ugy urul ki jobban, ha ul valaki. Lehugyozni a ruhat meg?
2023. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"A noi holyag ugy urul ki jobban, ha ul valaki. "


Akkor az 1-2 éves kislány babák, akik már tudnak járni, de még pelenkások miért állva pisilnek?

2023. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem tudják, hogy van hólyagjuk. Amúgy meg honnan tudod, mikor pisil egy pelenkás?
2023. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Most a nyáron sokszor itt volt nálunk a barátnőm a másfél éves lányával, és pucéran rohangált az udvaron. Többször láttam, hogy megáll, maga alá pisil és megy tovább.
2023. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

A németeknél kezd megjelenni a női piszoárok, csak még nagyon új a téma.

A neve: miszoár.

2023. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem miért lenne ez nekem jó.

Egyébként elméleti szinten azóta nagy különbség, hogy 90%ban nadrágot hordunk, és nekünk nem olyan egyszerű előkapni, mint a férfiaknak. Ha a combomon van a nadrág, hogy nyitom szét annyira a lábaimat, hogy jó legyen. Ha lejjebb engedem, miért lenne egyszerűbb ez, mint egy hagyományos wc? És miért lenne rendben mutogatni a fenekemet (meg mindenemet) pisilés közben a vadidegeneknek?

A tölcsérnek még látom létjogosultságát, bár én személy szerint azt sem szeretném használni.

2023. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!