Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak akik vezetői pozícióba...

Férfiak akik vezetői pozícióban lesznek felnőtt korukban, ők voltak gyerekként és fiatalon a tipikus kicsiket és gyengébbeket megverő, másokat lenéző, kigúnyoló emberek?

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
NEM, ezt csak egyes ostoba valakik gondolhatják így.
2023. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem, én pl világ életemben barátságos voltam. Most is az vagyok. 🙄 Pont ezért érzem alkalmatlannak néha magam a vezetői szerepre.
2023. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
67%
Nem feltétlenül, de az biztos hogy le kellett vetkőzniük a másoknak megfelelni való kényszert hogy vezetők lehessenek.
2023. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
65%

Szó sincs róla. Egyszerűen csak elképzeltem már gyerekként, hogy nekem nem lesz fönököm, a magam ura leszek egy saját üzletben.

De azt nem gondoltam volna, hogy egyszer ott találom magam, egy saját üzletben.

Miután kirúgtam a fönököm. (Jó, az egy másik cég volt, ahonnan eljöttem.)

Gyerekként soha nem támadtam senkire, de volt olyan lelki sérült nyomoronc, amelyik velem akart szívózni, pedig még gyengébb is volt és meg kellett verni, amikor már túllőtt a célon.

Otthonról hozta ezt a mentalitást, szegény.

2023. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
A volt osztálytársaimat elnézve pont fordítva igaz. A nagyszájú, magukra büszke srácok nem sokra vitték az életben.
2023. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. A legtöbb esetben az emberek felnőttként is olyanok, mint gyerekként


2. Léteznek jó vezetők, akik partnerként tekintenek a csapatukra. Ők valsz gyerekként is ilyenek voltak.

2023. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
A tudományos kutatások szerint mind a bántalmazóra és az áldozatra nézve is negatív hatással van a bullying hosszútávon. Azoknak a legjobban, akik kimaradnak az egészből.
2023. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van közöttük ilyen is,ezekből lehetnek rosszindulatú,zsarnok főnökök,de azért vannak normálisak is szerencsére.
2023. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy valóban igaz, hogy a középsulis kivagyok, nagypofájú gyerekek, felnőttként lúzer, alap melósok lesznek.
2023. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!