Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Intézetis lányoknak mi a...

Intézetis lányoknak mi a tipikus sorsa?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Legtöbbjének a gubacsi út, szemétégető,belvárosi bulinegyed trió jut munkahelynek.

Akik kiemelkedően teljesítenek mennek Svájcba takarítani vagy dubajozni.

Itt ki is fulladt a ranglétra teteje.

2023. márc. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ mennyire bírják jól egy pénzes pali perverz szadista hajlamait.
2023. márc. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Az én ismerettségi körömben akad ügyvéd,könyvelő,állatorvos,pék, konyhás,stb stb stb, prosti viszont egy sem...

Bár lehet az én hibám mert nem sztereotípiákat mantrázok tényként, hanem valós személyeket ismerek.

2023. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Enis csak egy prostit ismerek, de neki rendes csaladja volt
2023. márc. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xp ali ***** válasza:
70%
Ha eljut egyetemig, ott elég sok támogatást (plusz pont, szoctám, koli) kap ahhoz, hogy elvégezze és az ő döntése legyen, hogy mihez kezd magával. Nem kell ahhoz intézetesnek lenni, h vki qva legyen. Nem mondom, hogy könnyű lehet, de sok múlik az illetőn. Nekem volt intézetes ismerősöm, egyetemre járt és el is végezte vna. De sajnos 1 balesetben életét vesztette.
2023. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Anyukám ilyen helyen dolgozott gyemrekfelügyelőként (12 óra)

Néha bevitt magával, játszottam a korombeliekkel.

Végignéztem azt a pár évet, amíg bent voltak. Általában cigi, alkohol, drog, aztán össze-vissza dugás mindenkivel, rengeteg abortusz. A későbbiekben vagy szülnek egy pár gyereket, akik szintén intézetesek lesznek, vagy megtartják és ,,nevelik" a palijukkal, akik napi szinten megverik őket. Könnyen meglehet, hogy prostik lesznek.

2023. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Egyet ismerek,fű,pia,évente más pali,közben szinte mindegyiket csalja.Egyébként van szakmája,dolgozik.Gyereket nem akar,utálja őket,de jobb is így.
2023. júl. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!