Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy tipikus "csendes gyerek"...

Egy tipikus "csendes gyerek" hogy fog tudni boldogulni az életben?

Figyelt kérdés
0 kommunikációs készsége van, mentális beteg, talán egy picit autista is. most fog érettségizni, mi lesz vele a "nagybetűs életben"?
2023. ápr. 25. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Elnyomják, kiközösítik, kigúnyolják.
2023. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Öhm... az a tipikus, hogy autista és 0 szociális készsége van?

Ez nem tipikus, ez durván az átlag alatti.

2023. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez te vagy vagy a gyerked?
2023. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
A leírásod alapján ez nem tipikus csendes gyerek. Egy tipikus csendes gyerek inkább én voltam gyerekkoromban, de sem autizmus sem mentális betegség nem játszik, csak nem nyüzsögtem a társaságban, és csúfoltak is egy időben, jól tanultam, most önállóan eltartom magam, és még spórolni is tudok.
2023. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Na igen. Ez nem "tipikus csendes gyerek".
2023. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Jól, én is enyhén autista vagyok, csöndes szótlan gyerek voltam az iskolában és az egész életben, mire elvégeztem az egyetemet megőrültem kb. Csöndes, autista gyerekként egy egyetemi diploma megszerzése borzasztó nehéz feladat volt. 10 év alatt jött csak össze. Utána többször is összeomlottam majd lassan de alkalmazkodtam. Most 36 évesen egy kisebb-nagyobb cégem van 10 alkalmazottal. Megfelelő alkalmazkodási készség kell, asszertív viselkedés megtanulása és egy kis cinizmus.
2023. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

"egy egyetemi diploma megszerzése borzasztó nehéz feladat volt. 10 év alatt jött csak össze."

Ehhez nem kell autistának lenni. Nálunk az évfolyam eléggé megfogyatkozott, mire végeztem, sok volt a szívás. Biztos vagyok benne, hogy a kibukottak, megcsúszottak jelentős része nem autista. Én még osztatlan képzésben szereztem diplomát.

2023. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3%
Hasonló voltam érettségi idején, 5 év alatt teljesen más ember lettem. Kinyíltam, megtanultam kommunikálni, mostanra szeretem a társasági életet..
2023. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem először megkellene tudni hogy mitől ilyen. Milyen problémát nem tudott feldolgozni.
2023. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

mindig is ilyen volt, de a kiközösítések és az elszenvedett traumák csak rátettek egy lapáttal

2023. ápr. 25. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!