Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nincsenek fenn közösségi...

Akik nincsenek fenn közösségi oldalakon, miért hiszik, hogy különbek azoknál, akik fent vannak?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vettem észre, hogy különbnek gondolnák magukat.
2023. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem olvasol eleget itt. :)
2023. szept. 5. 11:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki hiszi azt hogy különb?

Ez NEM mindenkire vonatkozik. Azért mert a környezetedben valaki ezt mondta attól még nem mindenki gondolja így.

Az viszont létező, társadalmi szintű jelenség, hogy egyre több a net- és közösségi média függő ember. Ez ugyanolyan függőségnek számít mint például az alkoholizmus. Van aki nem tud posztolás nélkül létezni. Gondolom az ilyen függő emberektől érezte különbnek magát aki ezt mondta neked.

2023. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
2 éve nem vagyok fenn. Nagyon nem érdekel ki mit csinál csak én ne legyek fenn azon a szennyen.
2023. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Senki nem mondott ilyet nekem. Itt a Gyakorin olvasok rendszeresen olyanokat, hogy a közösségi oldalakat csak hülyék használják, aki normális, az már ott hagyta a Facebookot, nem mindenki a neten éli az életét, stb.
2023. szept. 5. 11:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5: Ha jobban megnézed azokat akik kényszeresen posztolnak közösségi oldalakra, sokszor kiderül hogy pont nekik nincs olyan tökéletes életük mint ahogy azt ott hirdetik. Jó sok képpel illusztrálják a tökéletes családot, közben meg az egyik vagy mindkét fél csalja a másikat, és hasonló esetek.

Vagy aki a gyerekeiről tesz ki több száz (ezer) képet és napi szinten részletezi hogy milyen volt a gyerek reggeli széklete stb.

Nah erre mondják azt sokan hogy ők ebből nem kérnek, mert ez szerintük nem normális.

2023. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Én meg azt látom, hogy pont a facebookosok, akik világpolgárnak érzik magukat, lesajnálják, aki nem olvassa a fb csoportjukat, mintha nekik ez beugró lenne az elit klubba. Ti miért hiszitek magatokról, hogy ez az egy igaz út, ahogy élni kell?
2023. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyi igazság van benne, hogy csak a hülyék használják hülyén. Meg van annak a helye legtöbb ember életében, de nélküle is van élet. Aki nem jó szemmel nézi, az többnyire arra érti, hogy van, aki gyakorlatilag fotókkal, idézetekkel címzett nélküli célzott üzenetekkel szórja tele az egészet. Az ismerősei tájékoztatva vannak minden hangulatváltozásától kezdve az életének minden mozzanatáról, ha 1,5 méternél nagyobb távolságra jutott a reggeli ébredés után. Van, aki ezt túlszerkesztett fotókkal és egy 16 éves alsó tagozatos helyesírásával még megfejeli.
2023. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És aki fenn van az mitől különb attól, mint aki nincs fenn? Meg mitől közösségi oldal mikor totál egyéni? ÉNRÓLAM szól.
2023. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én letojom az egeszet magasról!
2023. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!