Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megváltozik a véleményed...

Megváltozik a véleményed valakiről, akit megismertél, mondjuk egy baráti találkozón, és utólag megtudod, hogy egy számodra ellenszenves szakmát űz az illető (pl. boncmester, ingatlanos, stb.)?

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Pont ezek miatta szakmák miatt nem.

De ha mondjuk,behajtó,végrehajtó, vagy ugyvéd lenne az biztosan negálná.Ezek a szakmák az emberek becsapására,kihasználására és tönkretételére alapozva működnek és gyarapodnak.

2023. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Csak akkor, ha politikus az illető.
2023. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mitől ellenszenves szakma a boncmester vagy az ingatlanos??

Amúgy szerintem minden szakmában vannak jók és rosszak, mert az hogy valaki milyen ember az csakis a személyiségén múlik és nem a szakmáján. Pl: lehet egy ügyvéd becsületes is, aki csak jót akar, és egy bolti eladó is lehet szemétláda.

2023. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
A szakmája miatt nem válik ellenszenvessé számomra, csak ha megtudom, hogy nálam többet keres.
2023. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A maffiavezérség kivételével nem érdekel.
2023. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Nekem nem ellenszenves,ha vki jol

keres . Nekem a fix fizestesert allsmi dolgozok ellenszenvesek. Nrkdm vallalkozok a barataim.

2023. szept. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A boncmesterekkel semmi bajom, egy volt osztálytársam is az lett. Az ingatlanosoktól azonban hányok. Többször adtam-vettem saját lakást, elegem lett belőlük. Erőszakosak, trükköznek, sokan még hazudoznak is. Pl. pár napja felhívott egy amiatt, hogy a társasházban, ahol lakom, van-e eladó lakás. A szomszédaim felől érdeklődött. Ez a legújabb módszer. Azonnal kidobtam.
febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen, befolyásolja. Én a HR-eseket meg a pszichológusokat nem bírom. Nem találkoztam még normálissal. Az előbbiek kétszínű, kiszámithatatlan emberek, az utóbbiak mindenféle lelki problémával küzdenek és a klienseikre projektálnak. Nyilván tisztelet a kivételnek.
febr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!