Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Enyhének mondható motoros...

Enyhének mondható motoros tikkekel lehetek boncmester?

Figyelt kérdés
Csakis ez az a szakma ami érdekel, általában a fejem tikkel, vállam, ritkán szemeim, vagy krákogok stb (ez vokális). Addig rendben van amíg valaki nem köt belém ez miatt vagy nem bámul pont ezért, mert akkor erősebben elkezdek. Halottam már tourette szindrómás agysebészről is, gondolom neki nem olyan jellegű tikkjei vannak ami ezt akadályozná. Ha nem tudok boncmesterré válni nem tudom mihez kezdenék, valószínűleg teljesen el lennék veszve. 22/f
2022. dec. 23. 22:49
 1/7 anonim válasza:
72%
Szerintem nem kizáró ok. Nekem el szokott múlni, ha koncentrálok valami munkára, lehet neked is így lesz. Egy sebésznél teljesen más, de boncmesternél nem számít már ha belevágsz valamibe amibe nem kellene.
2022. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah, csak sérelmezhetik a hozzátartozók, bár szerintem édesmindegy már annak aki meghalt.
2022. dec. 23. 23:19
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Én arra tippelnék, hogy nem, mivel pl. egy bűntény bizonyítékát így elronthatod.
2022. dec. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

"Egy sebésznél teljesen más, de boncmesternél nem számít"


A sebészetet orvosok végzik, a boncmester csak az orvosi ismereteket nem igénylő fizikai munkát; emelgetés, fűrészelés stb. Ezért csinálják sokszor eredetileg hentes végzettségűek, mert ahhoz a munkához áll közelebb.


Van ott mellette orvos is, így arra ne számíts, hogy senki nem hallja a krákogást.

2022. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen pszichés probléma mellékhatása a tickelésed?

Megvizsgáltatnám, hogy miért vonzódsz te a boncmesteri munkához pszichés terheléssel.

2023. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

“ szerintem édesmindegy már annak aki meghalt.”


Nem

Mindegy, mert a boncolás is operáció, nem pedig trancsírozás.

A halott embernek a boncasztalon is jár a kegyelet.

Az élőknek nem mindegy, hogy egy erkölcstelen őrült szabdalja az elhunytat, vagy egy szakember, aki szakszerűen végzi a munkáját. A boncolás eredményének a hitelessége a szakszerűségen múlik.


Te erre a munkára személyiségi deficit miatt alkalmatlan lehetsz, nem beszélve az idegi problémáid miatt.

2023. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A boncmester feladata a kórházak patológiai osztályain és az igazságügyi orvostan területén működő bonctermekben a tetemek boncolása, rekonstruálása, szállítása, a kórszövettani vizsgálatra érkező anyagok rögzítése, tárolása orvosi felügyelet mellett.
2023. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!