Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb idő, amit alvás nélkül töltöttél?

Figyelt kérdés
2023. szept. 7. 23:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
48 óra. Annál többet nem bírnék.
2023. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

26 óra. A végén már nagyon rosszul voltam. Aztán 3 napig csak inni és mosdóba menni ébredtem fel.

Van, aki bírja. Én nem.

2023. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Egyszer volt egyetemen, hogy egymás után 2 éjszakán át ébren voltunk és leadandót csináltunk. Konkrétan hallucináltam és voltak ilyen mikro alvásos kieséseim. Utána se tudtam nagyon kialudni magam, kellett 2-3 nap mire vissza állt a rend.
2023. szept. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
25-26 körül, de mindig majdnem kipurcantam, én sem bírom.
2023. szept. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
kb 40 óra
2023. szept. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Közel 3 nap. Szörnyű volt. A koncentrációm nagyon megszűnt, olyan volt, mintha teljesen részeg lennék.
2023. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Kitana. ***** válasza:
47%
34 óra talán, fájt mindenem és nehezen kaptam levegőt :D Szerencsére sikerült leszokni a nem alvásról. Előző munkahelyemen rendszeresen mentem hétfőn nulla alvással dolgozni. (Korán kellett kelni és vasárnap nem mindig tudtam elaludni.)
2023. szept. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

49 és fél óra, ráadásul folyamatos fizikai terhelés mellett.

Soha többet nem akarom átélni

2023. szept. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem gyakorlással egy egészséges ember 2 napig simán.

Első alkalom piszok szar, szerintem álmosnak lenni még a másnaposágnál is szarabb főleg ha dolgozni kell vagy gyerekekre vigyázni.


Hu de szar álmosnak lenni!

Álmosságnál mi a szarabb? Az ha aludni kéne de nem tudsz és már érzed, hogy fáradt és másnap avagy már az nap.


Azért kell mindig elcsendesíteni az agyadat, hogy ne járjon az agyad elalvás előtt, ha nem ilyen jellegű a problémád akkor meg venni kell B-vitamin komplexet, úgy fogsz aludni mint egy Isten.

2023. szept. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
3 nap. Éjszakai műszakom közben történt, hogy az édesapámat bevitte a mentő, és nekem kellett vigyázni az öcsémre (anyánk és én sem élek már velük) emiatt fent kellett maradnom.
2023. szept. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!