Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesítenek azok...

Titeket nem idegesítenek azok az emberek, akik a közösségi oldalakon mindig összezárt szájjal, ugyanazzal a fejjel "mosolyognak"?

Figyelt kérdés
Van pár ilyen ismim, de tiltottam őket, annyira idegesít. Naponta raktak fel selfiet ugyanazzal a hülye fejjel, sose látszik a foguk hanem összezárt szájjal próbálnak mosolyogni. Minek kell kitenni tonnaszam fotót, ha már a képen is látszik hogy görcsben van az ember, és csak torzítja a fejét? Ettől kiborulok.
2023. szept. 9. 13:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
#10 szerinted....
2023. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem idegesít, mert már kb. 10 éve nem vagyok fent egy közösségi oldalon se. 2 év elég volt abból a szennyből.
2023. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%
Engem az a tipikus három részes fotósorozat szokott irritálni, amin az első fotón direkt hülye fejet vágnak, a másodikon kinyújtják a nyelvüket (esetleg még pluszban kancsalítanak), a harmadikon pedig normálisan mosolyognak.
2023. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
28%
Pontosan a görcsösség miatt. Annyira igénylik a visszajelzést másoktól, hogy ha sikerül begyűjteni egy pár pozitív megerősítő hozzászólást vagy elegendő lájkot, akkor ezt vagy überelni vagy legalábbis újra megismételni szeretnék. Nem kell különösebb emberismeret sem hozzá, hogy sokan, mások hasonló képei alá kapott visszajelzésekkel, egymással próbálnak versengeni. Ez kell, hogy úgy érezzék, hogy valakik vagy valamilyenek. Engem nem zavar az ilyesmi, csak időnként meglepődök rajta, mikor egy egy 40-50 közötti nő vagy férfi ismerősöm ugyanezeket csinálja. Ami külön érdekesség, hogy egyedülállóak és hát mondjuk úgy, hogy a fiatalkori fényük jócskán megkopott. Bár valahol érthető. Az internet korszak előtt még menő és fiatal emberek voltak. Olyanok, akik lába előtt hevert a fél város. Aztán az idő,a válás, az életmód, a plusz kilók megtették a hatásukat. Közben ránk zúdult a világ összes információja, applikációja, filtere és egyebek lehetőségek, amivel ha kicsit hamis módon is, de újra lehet élni a dicsőséges szép napokat mégha csak a közösségi oldalakon keresztül is.
2023. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
17%
Biztos feszült, mert a tanga nagyon bevág neki a seggébe.
2023. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
AZért zárja úgy össze a száját, pedig szelfin pózol.
2023. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
23%
mennyi normális ember van itt, halljátok...
2023. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
27%
Abba kéne hagynom a gyakorizást. Hihetetlen hogy az ember azt hiszi hogy ha névtelenül tehet fel egy kérdést, az fel jogosítja arra hogy hülye legyen. Azért remélem tudsz majd aludni amiért a Jóska Pista nem vicsorgott rád a hatalmas fehér fogaival a facebookon :)
2023. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
En lattam mar ilyet. Eletben normalisan kinezo lany fogyatekos arckifejezessel nez. Probaltam megfejteni, es arra jutottam, valami botoxtol gorcsos szaju celebre probal hasonlitani, de meg csak nem is ugy nez ki. Nemcsak a fogai szepek, a szaja is amugy az volna. De egy teljesen torz gorcs arckifejezest vesz fel kb 365-szor evente, hozza ultraproli konyha hatterrel. Erteni velem, mire gondolsz.
2023. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Nem ez nekem nem nagyon ugorja meg az ingerküszöbömet.
2023. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!